Ruszył nowy podcast dla fanów muzyki elektronicznej

Lifestyle Film Galeria

Koncerty w wersji on-line to nie jedyne atrakcje, jakie mają dla nas artyści w czasie trwania pandemii koronawirusa. Fani elektronicznych brzmień mogą od kilku dni śledzić podcast A Little More Conversation, w którym o swoim życiu i twórczości opowiadają największe gwiazdy muzyki tanecznej. W pierwszym odcinku programu wystąpił Fatboy Slim.

Podcast odtrutką na epidemię

Podcast prowadzony jest przez Ralpha Moore’a, redaktora naczelnego popularnego muzycznego pisma, Mixmag. Program, który jest już dostępny online, ma być w założeniu wspólną płaszczyzną do spotkań, w których uczestniczyć będą wspólnie artyści tworzący muzykę elektroniczną. Gośćmi specjalnymi trzech pierwszych odcinków są: Fatboy Slim, The Black Madonna i Pete Tong.

Pierwszy odcinek został nagrany w Brighton, „duchowym domu” Fatboy Slim’a. Jeden z najbardziej znanych producentów rozmawia z brytyjskim artystą Markiem Vesseyem o różnych aspektach życia, w tym o jego miłości do kolekcjonowania płyt.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Podcast A Little More Conversation i jego goście

W odcinku nr 2 The Black Madonna występuje obok Philli’ego Boyle’a, założyciela brytyjskiej organizacji charytatywnej Choose Love, i Aloysiusa Sali, założyciela organizacji LGBTQ + Say It Loud. W trzecim odcinku Pete Tong rozmawia ze Stuartem Price’em – znanym również jako Jacques Lu Cont – trzykrotnym zwycięzcą nagród Grammy.

Wspomniane odcinki są już dostępne za pośrednictwem Spotify, iTunes i YouTube. Ujawniono, że kolejni zaproszeni do udziału w podcaście twórcy to Erol Alkan, Kölsch i Cassy.

Podcast A Little More Conversation – obejrzyj 3 pierwsze odcinki

A Little More Conversation – Fatboy Slim

A Little More Conversation – The Black Madonna

A Little More Conversation – Pete Tong

A Little More Conversation – Kölsch

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →