Ruszył nowy podcast dla fanów muzyki elektronicznej

Lifestyle Film Galeria

Koncerty w wersji on-line to nie jedyne atrakcje, jakie mają dla nas artyści w czasie trwania pandemii koronawirusa. Fani elektronicznych brzmień mogą od kilku dni śledzić podcast A Little More Conversation, w którym o swoim życiu i twórczości opowiadają największe gwiazdy muzyki tanecznej. W pierwszym odcinku programu wystąpił Fatboy Slim.

Reklama

Podcast odtrutką na epidemię

Podcast prowadzony jest przez Ralpha Moore’a, redaktora naczelnego popularnego muzycznego pisma, Mixmag. Program, który jest już dostępny online, ma być w założeniu wspólną płaszczyzną do spotkań, w których uczestniczyć będą wspólnie artyści tworzący muzykę elektroniczną. Gośćmi specjalnymi trzech pierwszych odcinków są: Fatboy Slim, The Black Madonna i Pete Tong.

Pierwszy odcinek został nagrany w Brighton, „duchowym domu” Fatboy Slim’a. Jeden z najbardziej znanych producentów rozmawia z brytyjskim artystą Markiem Vesseyem o różnych aspektach życia, w tym o jego miłości do kolekcjonowania płyt.

Podcast A Little More Conversation i jego goście

W odcinku nr 2 The Black Madonna występuje obok Philli’ego Boyle’a, założyciela brytyjskiej organizacji charytatywnej Choose Love, i Aloysiusa Sali, założyciela organizacji LGBTQ + Say It Loud. W trzecim odcinku Pete Tong rozmawia ze Stuartem Price’em – znanym również jako Jacques Lu Cont – trzykrotnym zwycięzcą nagród Grammy.

Wspomniane odcinki są już dostępne za pośrednictwem Spotify, iTunes i YouTube. Ujawniono, że kolejni zaproszeni do udziału w podcaście twórcy to Erol Alkan, Kölsch i Cassy.

Podcast A Little More Conversation – obejrzyj 3 pierwsze odcinki

A Little More Conversation – Fatboy Slim

A Little More Conversation – The Black Madonna

A Little More Conversation – Pete Tong

A Little More Conversation – Kölsch

Polub muno.pl na Facebooku: