Roman Flügel i Jörn Elling wznowili swój legendarny debiutancki album

Wydawnictwo The Primitive Painter ukazało się pierwotnie w 1994 roku. Teraz krążek w odświeżonej wersji dostępny jest na płycie winylowej i na Bandcamp.

Roman Flügel i Jörn Elling – ikony lat 90.

Wskutek pomyłki pierwszy album duetu Romana Flügela i Jörna Ellinga, znanego jako The Primitive Painter, został oryginalnie wytłoczony jedynie w 500 kopii płyt winylowych. Szybko uzyskał status kultowego i można było go kupić go jedynie z drugiej ręki, po znacznie zawyżonej cenie. Na internetowych aukcjach czarny krążek The Primitive Painter również wyceniany był na niebotyczne kwoty.

Jednak fani duetu Roman Flügela i Jörna Ellinga mogą już nabyć ich wspólny album w „normalnej” cenie. Wszystko za sprawą reedycji płyty, która trafiła właśnie do sklepów. Można ją nabyć pod tym linkiem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Debiutanckie wydawnictwo The Primitive Painter to kwintesencja elektroniki tanecznej lat 90-tych. Każdy szanujący się fan muzyki powinien ją znać.

Roman Flügel i Jörn Elling – od Velvet Underground przez Kraftwerk do Love Parade

Roman Flügel i Jörn Elling poznali się w latach 80. w barze dla punków w Darmstadt. Do dziś uwielbiają Velvet Underground, New York Dolls, Ramones i Primal Scream. Uważają się za dżentelmenów, choć muzyka potrafi wywołać w nich niekontrolowane szaleństwo. Za najważniejszy cel stawiają sobie tworzenie perfekcyjnych nagrań. I zupełnie nie dbają o swój wizerunek – dla nich liczy się tylko muzyka. Obaj panowie to jedni z najbardziej utytułowanych wykonawców na scenie elektronicznej. Znają się jak łyse konie – wspólnie tworzą od końca lat 80.

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →