Debiutancki solowy album Romana Flügela z 1995 roku doczekał się pierwszej reedycji

Fot. Paraiso Festival
News
Roman Flügel wzanawia swój debiut

Krążek Romana Flügela Ro70 trafi do sprzedaży już niedługo. Tę płytę koniecznie musicie przesłuchać.

Roman Flügel wzanawia swój debiut

Płyta Ro70 ukaże się ponownie po 27 latach 1 kwietnia 2022 roku. Będzie to pierwsza reedycja legendarnego już w kręgach elektronicznych albumu. Tytuł, wydany pierwotnie pod pseudonimem FlügelaRo70 w wytwórni Jonasa Grossmanna Source Records, trafi na półki sklepowe tym razem za pośrednictwem należącej do Flügela wytwórni Sister Midnight, która rozpoczęła działalność w 2020 roku.

Zawierający dziesięć utworów IDM i ambient techno, Ro70 został „stworzony dla ludzi przed lub po rave’ie – albo dla tych, którzy nie chcą mieć z tym nic wspólnego” – czytamy w informacji prasowej. Materiał został nagrany między styczniem a lipcem 1995 roku w domowym studiu Flügela w mieszkaniu jego rodziców oraz w studiu Klangfabrik w Egelsbach.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Roman Flügel Ro70 – lista utworów

  1. Einklang
  2. Gog
  3. Alma
  4. Room 385
  5. Visible Speech
  6. Magog
  7. FM Rhythms
  8. Ballon Above Java
  9. 10 To 10
  10. Künstlicher Ausklang
Fot. Okładka płyty Ro70

Roman Flügel – jedno z największych nazwisk niemieckiej sceny muzyki elektronicznej

Roman Flügel jako DJ wywodzi się z szerokiej tradycji muzyki house i techno. Jego sety zmieniają brzmienie wraz z publicznością, miejscem i czasem. Jedyne co jest w nich stałe to właśnie zmiana. Roman Flügel jest DJ-em, grywa liveacty, produkuje, remiksuje oraz prowadzi własne wytwórnie, jak m.in. Ongaku, Klang Elektronik i prestiżowy Playhouse. Opublikował 5 albumów solowych, z których ostatni to Eaten Darkness opublikowany nakładem labelu Running Back. Jego charakterystyczne mix’y rozbrzmiewają na parkietach całego świata już od wielu lat.

Fot. Paraíso Festival

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →