Melancholijna kontynuacja Romana Flügela w nowym epilogu i prologu

News
Roman Flügel znowu czaruje na albumie "Eating Darkness"

Najbliższe tygodnie stoją u Romana Flügela pod znakiem nowych publikacji. Niemiecki producent w odstępstwie zaledwie dwóch miesięcy wyda epkę Anima i 9-ścieżkowy album Eating Darkness. 

Roman Flügel. Epilog i prolog

Zaplanowane odpowiednio na 19 marca i 7 maja, Anima i Eating Darkness, ukażą się nakładem Running Back, wytwórni wieloletniego współpracownika Flügela, Gerda Jansona. Działające na zasadzie epilogu i prologu wydawnictwa kontynuują śmiałość poprzednich wydawnictw autora z urzekającą trzeźwością, rygorystycznym sound designem i minimalistycznym pięknem. Pierwsze, krótsze dzieło, skupione bardziej w stronę parkietu, drugie wręcz przeciwne.

Roman Flügel – Anima

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Sam Niemiec skomentował swoje ostatnie poczynania i pracę nad najnowszym materiałem:

Ostatnie 30 lat mojego życia było pod dużym wpływem DJ-owania, podróżowania i produkowania muzyki klubowej różnego rodzaju. To życie jest przynajmniej chwilowo zawieszone i może nie być takie samo po pandemii. Muzyka stara się również odzwierciedlać barwność, szczęście, piękno i dramatyzm, które są częścią nocnego życia. W utworze wykorzystano drobne bity i riffy z niekończącej się puli utworów disco.

Fot. Thomas Venker

Fot. Thomas Venker

W zeszłym roku Flügel założył sub-label Running Back, Sister Midnight, dzięki któremu od razu mógł wydać swój potrójny winyl – Tracks On Delivery. Nowa epka niemieckiego artysty, dzięki głównemu utworowi towarzyszącemu epce, D.I.S.C.O, jest swoistą kontynuacją Garden Party z 2020 roku. Dostępny w trzech wersjach utwór: Extended, Dub i Radio „odzwierciedla przeszłość melancholijnego, ale wciąż entuzjastycznego stanu umysłu” artysty.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →