Rodriguez Jr. z nowym albumem!

Olivier Mateu, wizjoner muzyki elektronicznej, ukrywający się pod pseudonimem Rodriguez Jr., wyda w kwietniu swój trzeci długogrający album zatytułowany BLISSS. Czy szykuje się kontynuacja brzmień, za które od lat go kochamy?

Rodriguez Jr. wprawi was w błogostan

BLISSS  zostanie wypuszczony 24 kwietnia przez cenioną berlińską wytwórnię Mobilee. Najnowsza płyta Rodrigueza Jr. do sprzedaży trafi zarówno na płycie winylowej, jak i w wersji cyfrowej.

Ten album jest rezultatem mojej osobistej decyzji o tym, aby w studiu dać sobie przestrzeń do zabawy, luzu i dystansu. W ciągu trwającej ponad 20 lat kariery nauczyłem się wielu metod kreatywnej pracy, z których teraz w pełni korzystałem.

Starałem się szczególnie o to, aby nie ucinać pomysłów na żadnym poziomie i pozwolić im swobodnie płynąć w mojej głowie. Dlatego też osiągnąłem poniekąd stan wolnej, twórczej świadomości, która przybrała formę muzyki zawartej na tej płycie – tłumaczy Rodriguez Jr.

Rodriguez Jr. – Santa Cruz

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Rodriguez Jr. – powrót mistrza melodyjnych, ciepłych brzmień

Mateu uważany jest bezsprzecznie za mistrza tworzenia melodyjnych, ciepłych brzmień techno, które podczas grania na żywo przetwarza w zależności od nastroju swojego i publiczności. Rodriguez Jr. jest nie tylko znakomitym producentem, ale również perfekcyjnie radzi sobie z występami live i remiksami.

Zasłynął przeróbkami kawałków takich artystów jak: Jan Blomqvist, Eli and Fur czy Monolink. Na szczególną uwagę zasługują  jego niesamowite występy na klifach Normandii, z których rejestracje video zaowocowały prawie dwoma milionami odsłon na platformie YouTube.

Rodriguez Jr. – Falaises d’Etretat for Cercle

Rodriguez Jr. i Liset Alea wspólnie na scenie

Rodrigueza Jr. na scenie można bardzo często zobaczyć razem z jego życiową partnerką, Liset Aleą. Pochodząca z Kuby, była wokalistka zespołu Nouvelle Vague, pomaga również artyście w komponowaniu utworów. Wspólnie poszerzają swoje muzyczne horyzonty i stanowią fantastyczny, zarażający pozytywną energią, duet.

Rodriguez Jr.  & Liset Alea – Radio

Rodriguez Jr. – BLISSS lista utworów:

01. Haussmann
02. What Is Real feat. Liset Alea
03. Polaroïd
04. Blisss
05. Santa Cruz
06. Here to Forget You feat. Liset Alea
07. Monolith Garden
08. Nairobi

Ostatni album Rodrigueza Jr. ukazał się w 2017 roku i nosił tytuł Baobab. BLISSS swoją premierę będzie miał 24 kwietnia 2020.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →