Cykl imprez ElektroKlub w grudniu ponownie zawita do katowickiego MCK

Niemiecki klub zaprasza na testy 

14 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się szósta odsłona cyklu ElektroKlub. Będzie to międzynarodowe spotkanie z najwyższej jakości muzyką elektroniczną. Sprawdźcie, kto zagra.

ElektroKlub to cykl energetycznych imprez organizowanych przez More Music Agency. Nazwa odwołuje się do nieistniejącego już katowickiego klubu Elektro, jednego z najważniejszych miejsc na Śląsku dla fanów świeżych brzmień. Podczas dotychczasowych edycji wystąpili m.in. Superpitcher, Shed, Efdemin, Robag Wruhme, Legowelt czy Juan Atkins.

Już 14 grudnia odbędzie się kolejna, szósta odsłona cyklu. Sprawdźcie, kto zagra:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

ElektroKlub VI – line-up

Henrik Schwarz

Główną gwiazdą imprezy będzie Henrik Schwarz, czyli niemiecki dj i producent, który łączy muzykę elektroniczną, klasyczną i jazzową. Produkował oficjalne remiksy dla takich artystów i zespołów jak: Coldplay, Foals i Mary J. Blige. Podczas ElektroKlub VI artysta zaprezentuje swój wyjątkowy live act.

HVOB

Bardziej popowe, ale równie jakościowe wibracje zapewni austriacki duet HVOB. Wokalistka Anne Müller oraz producent Paul Wallner słyną z rozmarzonych piosenek, łączących techno z electro popem. W marcu tego roku ukazał się ich czwarty album – Rocco.

Rodriguez Jr.

Francuski artysta, Rodriguez Jr. prezentuje autorskie brzmienie, zainspirowane „migoczącą, kontemplacyjną elektroniką, deep techno i eksperymentalnym popem”.  Jego solowe produkcje ukazywały się nakładem takich wytwórni, jak mobilee records, Boxer, Mothership i Anjunadeep.

Brina Knauss

Pochodząca ze Słowenii Brina Knauss w ciągu zaledwie 7 lat zyskała światowy rozgłos i uznanie. Dla kariery didżejskiej porzuciła pracę modelki a jej dynamiczne miksowanie, pozytywne podejście i pracowitość zaniosły ją na szczyty sceny.

Program dopełnią dwaj polscy didżeje:

Glasse

Glasse to niezawodny mistrz rozgrzewek i długich dystansów. Słynie z doskonale zmiksowanych setów i mrocznej stylistyki.

Mr. Lex

Mr. Lex reprezentuje kolektyw Beats Friendly i prowadzi autorską audycję w radiu Czwórka. Stara się zawsze kierować własnym gustem, a nie modą, mając na uwadze parkiet rozgrzany do czerwoności.

ElektroKlub VI – bilety

Wejściówki na katowicką imprezę są już dostępne w sprzedaży. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

ElektroKlub VI 14 grudnia Katowice MCKPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →