Beats Friendly

Beats Friendly
Deep house Downtempo Electro Electronic Experimental Funk / R&B House Indie Nu Jazz Tech House
Kraj:
Polska
Miasto:
Warszawa

BEats FRIENDLY czyli „przyjaźnie nastawieni do bitów” – kolektyw dj’ski założony przez Novikę w odpowiedzi na wzrastającą jednorodność organizowanych imprez oraz znikomą świadomość istnienia innych gatunków po za popularnym house’m. Nie znaczy to bynajmniej, że na imprezach BEats Friendly nie jest tanecznie, albo, że house jest całkowicie nieobecny. Stawiamy na pozytywną energię i eklektyzm. Działamy BEZ NAPINANIA.

Kolektyw tworzą zaprzyjaźnieni ze sobą dj’e: Harper, Lipstick, Bartek Winczewski, Rawski, Lexus, MrówkaZ aka Gama oraz gościnnie Sorbee i Pro. Każdy ma swój styl i swoją zajawkę, ale podobną wrażliwość muzyczną, dzięki której świetnie uzupełniamy się podczas imrez.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Novika pojawia się jako dj oraz nakręcająco-umilający wokal, czasem dj’om na bębnach towarzyszy Grom. Wizuale zapewniają Pani Ka (autorka logo) lub krb.

Co się przewija? Electro & deep house, classic hip hop, hip house, electro funk & disco, broken beat, down tempo, ragga i nigdy nie wiadomo co, bo ciągle poszukujemy!

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →