Kolektyw Revive zakłada organizację charytatywną i nawołuje do zjednoczenia sceny

2 885
News
Kolektyw Revive zakłada organizację charytatywną i nawołuje do zjednoczenia sceny

Poznaliśmy pierwszy z pięciu powodów, przez które Revive nie pojawi się w polskich klubach w 2019 roku.

„5 Reasons” , czyli nowy twór kolektywu RVV to organizacja charytatywna, która zwiastuje małe zmiany na świecie, a duże na polskiej scenie.

Organizacja rozpocznie działania na początku 2019 roku. Środki pozyskane z organizacji imprez i zbiórek przeznaczane będą na rozwój polskiej sceny elektronicznej oraz częściowo na wsparcie akcji humanitarnych, ekologicznych oraz niosących pomoc najbardziej potrzebującym.

Kilka słów od Revive:

Jesteśmy inicjatorami projektu, ale chcemy by należał on do całej sceny. 5 Reasons to następstwo akcji „Wszyscy jesteśmy headlinerami”, w której liczy się każdy. Razem jesteśmy silniejsi, a zjednoczeni możemy robić piękne rzeczy, dlatego chętnych do dołożenia swojej cegiełki do projektu zachęcamy do kontaktu: [email protected]

Na ten sam adres możecie zgłaszać swoje inicjatywy. Każdy ma szansę na wsparcie. Możemy zbierać na nagłośnienie do klubu, studio, organizację imprezy i tak naprawdę na cokolwiek co daje możliwość rozwoju.

Na zgłoszenia czekamy do końca stycznia 2019 roku. W wiadomości podajcie 5 powodów, które mogą nas przekonać do wsparcia danej inicjatywy. O dalszych działaniach będziemy informować na naszym fanpagu.