Poznaliśmy oświadczenie organizatorów Mayday Poland 2020

Festiwale News
mayday poland przeniesiony

Tegoroczna edycja Mayday Poland, podobnie jak wszystkie inne imprezy masowe w obliczu ostatnich wydarzeń, stoi pod znakiem zapytania. Wczoraj poznaliśmy stanowisko organizatorów.

Mayday to festiwal, który co roku przyciąga do katowickiego Spodka tłumy oddanych fanów. Utarta formuła, 3 sceny, 14 godzin zabawy, a wszystko to przy muzyce najwyższej klasy artystów. Wydarzenie od lat cieszy się niezwykłą popularnością, którą zawdzięcza naprawdę dobrym line-upom. Na zeszłorocznej edycji zagrali min. Len Faki, Amelie Lens, Dubfire, Sam Paganini, Da Hool, Joyhauser. 

MAYDAY Poland „20 YEARS” | Friends of Mayday 2019

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Mayday Poland 2020 przeniesione? Niekoniecznie

W obliczu ostatnich wydarzeń związanych z pandemią COVID-19, każda przyszła impreza stoi pod wielkim znakiem zapytania. W wydanym wczoraj oświadczeniu, organizatorzy Mayday Poland poinformowali osoby, które zamierzają wybrać się w tym roku do Katowic o planach na najbliższe miesiące, a nawet rok.

Prace nad festiwalem trwają, wszak zostało do niego jeszcze ponad pół roku. Sytuacja jest niezwykle dynamiczna, z czego również organizatorzy zdają sobie sprawę. Dlatego zapewniają, że w przypadku odwołania imprezy, bilety nie utracą swojej ważności. Gdyby jednak ziścił się najczarniejszy scenariusz, to organizatorzy mają już nowy termin – 8 maja 2021 roku. 

Mayday Poland 2020 – oświadczenie organizatorów

Jak dobrze wiecie, prace nad tegoroczną edycją Mayday Poland trwają bez przerwy i nie ma mowy o jej odwołaniu.
Jednak…

Opublikowany przez Mayday Poland Poniedziałek, 6 kwietnia 2020

Mayday Poland 2020 – bilety na katowicki festiwal

Przypomnijmy, tegoroczna edycja Mayday Poland zaplanowana jest na 10 listopada tego roku. Na chwilę obecną nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących line-upu, lecz można spodziewać się naprawdę wysokiej klasy DJ’ów i producentów.

Bilety na Mayday Poland 2020 są dostępne na stronie Biletomat.pl.


Polskie festiwale muzyczne zagrożone #razemtańczymyrazemwalczymy

Redakcja Muno.pl w imieniu swoim oraz przedstawicieli i przedstawicielek polskiej branży kulturalno-rozrywkowej wystosowała petycję do polskiego rządu ws. rządowego wsparcia branży kulturalno-rozrywkowej.

Petycja ws. rządowego wsparcia branży kulturalno-rozrywkowej
#razemtańczymyrazemwalczymy

MAYDAY POLAND 2020 | "PAST:PRESENT: FUTURE"

Biletomat.pl
199 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →