Dubfire

Dubfire
Techno

Ali nie lubi być przypisywany do konkretnego gatunku. Dla niego progressive oznacza myślenie do przodu, więc w tym sensie zawsze był, jest i będzie progressive. Jak sam mówi zawsze będzie wplatać kilka różnych stylów w to, co robi i ma nadzieję, że będzie jednocześnie bawić i edukować publiczność.

Dorastający w Waszyngtonie Dubfire spędzał większość czasu grając na gitarze w zespołach szkolnych i słuchając klasycznego Hip Hopu i Jazzu. Wpływ na jego twórczość miała także lokalna scena punkowa i twórczość rodzimych zespołów, takich jak: Fugami i Minor Threat

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

International Records wypuściła na rynek nowy eklektyczny mix Dubfire`a, który doskonale obrazuje preferencje muzyczne kształtujące jego twórczość. Na krążku możemy doszukać się takich diamentów jak Depeche Mode, Carl Craig, Booka Shade, Extrawelt, Samuel L Session i Nitzer Ebb. Jednak największą niespodzianką jest oryginalna produkcja Dubfire`a „I Feel Speed”, gdzie po raz pierwszy możemy usłyszeć jego własny wokal.

Ali Dubire jest wielce ceniony ma całym świata za swoje energetyczne występy na żywo. W zeszłym roku Los Angeles Times pisało: „prawdopodobnie nie ma lepszego didżeja grającego live”.

DJ Chart | Dubfire | 09.2014

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 UVB Supply (Original Mix) Mord
2 Oliver Huntemann, Dubfire, Xenia Beliayeva Agua Ideal Audio
3 Tensal Tensal A-A2 (Original Mix) Tensal
4 Makam Freakin Sex (Original Mix) Amulett
5 Maceo Plex Conjure Superstar (Original Mix) Kompakt
6 Sterac In Circles (Original Mix) Klockworks
7 Marc Houle Jackn' Jill (Original Mix) Items & Things
8 Jean Agoriia Calypso (Original Mix) Amigos Recordings
9 D-Unity Reset (Original Mix) Panterre Musique
10 Richie Santana Snake Oil (Original Mix) Transmit Recordings
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →