Muzyczna strona OFF Plus Camera Festival

Lifestyle

Dziś poznaliśmy pierwszych artystów, którzy od 1 do 9 maja wystąpią na OFF Scenie, muzycznej propozycji festiwalu filmowego Off Plus Camera.

Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego OFF Plus Camera to jedno z najważniejszych wydarzeń na kulturalnej mapie Polski. Po raz kolejny, po filmowych doznaniach będziemy mogli uczestniczyć w koncertach OFF Sceny, muzycznej części festiwalu.


When Saints Go Machine
Organizatorzy ogłosili dzisiaj pierwsze zespoły, które wystąpią od 1 do 9 maja w klubie muzycznym Forty Kleparz w Krakowie. Justyna Czarna, odpowiedzialna za program OFF Sceny, stawia na ciekawe i świeże brzmienia spod znaku indie rocka, nierzadko z domieszką elektronicznych dźwięków. Do tej pory ogłoszeni artyści to: When Saints Go Machine, Sleep Party People, We Were Evergreen (na zdjęciu głównym), Gin Ga, Bite The Buffalo, Ivy & Gold i Papyllon.
Już wkrótce poznamy kolejnych artystów muzycznej części filmowego festiwalu, a więcej informacji na temat OFF Plus Camera i OFF Scena znajdziecie tutaj. Miło nam ogłosić, że Muno.pl objęło patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

1-9.05.2015 l OFF SCENA l FORTY KLEPARZ l KRAKÓW

źródło: materiały promocyjne

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →