Forty Kleparz

Forty Kleparz

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Kraków
Adres:
ul. Kamienna 2-4
Email:
Adres www:
http://www.fortykleparz.pl/

Opis klubu Forty Kleparz

Forty Kleparz to wyjątkowy lokal, w którym można zorganizować szkolenie, imprezę firmową lub przyjęcie weselne na kilkaset osob.

Niepowtarzalna atmosfera zabytkowego wnętrza starej fortecy połączona z nowoczesnym designem sprawia, że Forty Kleparz to miejsce wyjątkowe. Takie też są imprezy tu organizowane. Zarówno duży bankiet firmowy na 800 osób, jak i przyjęcie weselne na 250 osób czy kameralne urodziny w specjalnie do tego przeznaczonej salce VIP – każda z tych imprez jest niezapomniana. W każdej z sześciu sal może siedzieć przy okrągłych stolikach do 40 osób, dodatkowe 40 osób w VIP roomie, dzięki czemu jest to jedenz nielicznych lokali w Krakowie, gdzie można zorganizować zasiadaną kolację połączoną z zabawą na obszernym parkiecie dla 350 gości.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Każda z sal dysponuje profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym, sala taneczna/koncertowa – sceną i sprzętem DJskim. Dwa w pełni wyposażone bary zapewniają klubową atmosferę, a bezpośrednie sąsiedztwo węzła komunikacyjnego i parking strzeżony na ponad 50 samochodów – całkowity brak problemów z dojazdem.

Forty Kleparz to także wyjątkowe miejsce na koncert. Sala koncertowa, będąca jednocześnie miejscem do tańczenia, której przedłużeniem jest jeden z dwóch dostępnych w lokalu barów, pomieści do 350 osób. Posiadamy profesjonalne koncertowe nagłośnienie i oświetlenie oraz scenę i sprzęt DJ, wystarczający do organizacji każdego koncertu. To, co dzieje się w sali, jest widoczne i słyszalne w pozostałych salach

– w każdej z nich jest ekran plazmowy lub projektor o dużej mocy, połączony z kamerą zainstalowaną przed sceną.

Mozliwość rezerwacji [email protected] Rezerwacje ważne do godz 23:00


Wydarzenia @ Forty Kleparz

Forty Kleparz Kraków

Confetti Wine Fest vol. 3

Sb, 22 kwietnia 2023
godz: 12:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →