Niemieckojęzyczne albumy Kraftwerk po raz pierwszy trafią na serwisy streamingowe

News
Kraftwerk niemieckojęzyczne albumy trafią na serwisy streamingowe

Oryginalne wersje płyt Trans Europa Express, Die Mensch-Maschine czy Computerwelt będą dostępne na muzycznych platformach już w przyszłym miesiącu.

Kraftwerk po niemiecku

Kraftwerk po raz pierwszy w historii wydaje oryginalne niemieckojęzyczne wersje swoich klasycznych albumów na cyfrowych platformach streamingowych. „Premiera” legendarnych już krążków zespołu nastąpi 3 lipca.

Użytkownicy uzyskają dostęp do oryginalnych wersji albumów: Trans Europa Express, Die Mensch-Maschine, Computerwelt, Techno Pop i The Mix. Do tej pory na Spotify czy Tidal mogliśmy jedynie wysłuchać angielskojęzycznych wersji tych płyt.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dodatkowo, grupa wyda też w wersji Dolby Atmos/HD Surround film dokumentalny 3-D The Catalogue. Obraz będzie można oglądać za pośrednictwem Amazon HD i Tidal. Dostępna będzie również oryginalna niemieckojęzyczna edycja filmu w wersji stereo.

Kraftwerk – The Robots

Kraftwerk – 50 lat na scenie

Przypomnijmy, że w maju założyciel Kraftwerk, Florian Schneider zmarł na raka w wieku 73 lat. Ostatni studyjny album Kraftwerk Tour de France Soundtracks ukazał się w 2003 nakładem wytwórni King Klang.

Kraftwerk to chyba najbardziej ikoniczna formacja dla muzyki elektronicznej. W tym roku panowie świętowali równe pół wieku na scenie.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →