Muno.pl Bday Tour startuje w Warszawie KONKURS

Konkurs

Już jutro rozpoczynamy tournee w ramach urodzin Muno.pl. Szaloną noc w warszawskim klubie 1500m2 umilą występy takich gwiazd jak francuski duet Noze czy Renaissance Man! Mamy dla Was wejściówki!:)

Zapraszamy na urodziny Muno.pl w Warszawie! Noze wystąpią w ramach trasy promującej swój najnowszy album Dring (zobacz video). Ta dwójka muzycznych szaleńców bez wątpienia rozgrzeje mury warszawskiego klubu 1500 do czerwoności. Na imprezie wystąpi również duński duet Renaissance Man. Tego nie można przegapić:)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na scenie Muno.pl Bday Stage wystąpią Conradq, Juniore oraz przyjaciele serwisu i jego redaktorzy MCQ który tego dnia świętować będzie swoje najnowsze wydawnictwo na winylu oraz Popkids Vibes – jeden z bardzo obiecujących młodych przedstawicieli sceny dj’skiej w naszym kraju! Muzycznie na pewno będzie eklektycznie!

Przypominamy, iż impreza odbędzie się już jutro (piątek) w warszawskim klubie 1500 m2 w ramach cyklu Warsaw Music Week!

KONKURS!

Mamy dla Was 3 podwójne wejściówki!

Pytanie konkursowe brzmi: Wymień 3 składy z którymi Noze współpracowali przy najnowszym albumie Dring.

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres [email protected] W treści należy podać prawidłową odpowiedź, imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego. O wygranej poinformujemy mailem zwrotnym

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →