Gwiazdy na urodzinowym tournee Muno.pl w maju!

Wydarzenie

W maju, podtrzymując coroczną tradycję, obchodzić będziemy urodziny w kilku polskich miastach! Szykujcie się na wyjątkowe imprezy z udziałem największych gwiazd!

7 lat temu narodził się portal muzikanova.pl. Co roku hucznie obchodziliśmy rocznicę jego powstania. Nie mogliśmy pozostac obojętni wobec tej tradycji, zważając również na fakt, iż rok temu wkroczyliśmy na nowy etap w historii rozwoju serwisu. Muno.pl, które coraz mocniej zakorzenia się w świadomości klubowiczów, ma w tym roku przyjemność zaprosić na obchody urodzinowe pod szyldem ’6+1′.

W ramach tournee, podczas którego odwiedzimy 4 polskie miasta: Warszawę, Poznań, Kraków i Wrocław zagrają nietuzinkowe gwiazdy min. Dixon, Agoria czy francuski duet Noze!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Noze

Na pierwszy ogień udajemy się do WARSZAWY, gdzie 13 maja w klubie 1500m2 będziemy celebrować Muno Bday Party podczas imprezy z udziałem NOZE w ramach Warsaw Music Week! We współpracy z kolektywami detroitZDRóJ i Sorry, Ghettoblaster postaramy się by ta noc na długo pozostała w naszej pamięci! Dodatkowym magnesem niech będzie fakt, iż będzie to pierwsza wizyta Noze w naszym kraju w ramach promocji ich nowego albumu Dring! Na imprezie wystąpi również helsiński duet Renaissance Man!


Dixon

Tydzień później, 21 maja w sobotę lądujemy w POZNANIU w klubie SQ! Choć może 'lądowanie’ to niezbyt trafne słowo, ponieważ muzycznych uniesień bez liku dostarczy nam gwiazda wytwórni Innervisions – DIXON! Dla wielu z nas to spełnienie marzeń i nie ukrywamy, iż bardziej bliskiego naszemu sercu nazwiska na obchody Muno Bday Party w SQ, wyobrazić sobie nie mogliśmy!


Agoria

Ale to nie koniec atrakcji. 27 maja, w piątek uderzamy do KRAKOWA, gdzie w przestrzeniach Fabryki zagra, nie kto inny, a właśnie AGORIA, który ostatnio wydał doskonale przyjęty album Impermanence oraz nagrał wyjątkową kompilację dla londyńskiego klubu Fabric. Impreza organizowana będzie przez krakowski Kultural Kollektiv, który ma na koncie sprowadzenie takich gwiazd jak Ben Klock czy Surgeon.


Luomo

Na koniec, 28 maja, udamy się do Wrocławia by w przestrzeniach KRAKOWSKIEJ180 wraz z LUOMO godnie zakończyć celebrację urodzin Muno.pl.

Więcej szczegółów dotyczycących line up’ów podamy już wkrótce. Gorąco zapraszamy!:)

Odsłuch:

DIXON:


Âme vs Dixon – You.FM Clubnight – 09-04-2011 by R_co


AGORIA:


Agoria – 2011-03-07 – Live DJ set at Laura Leishman Project on LeMouv’ by Electro-Mix-Memory

 

NOZE:


Nôze *live* @ Soenda Indoor, 29-01-2011 by elevation-eventsPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →