Munoludy 2021. Poznaj wyniki w kategorii Festiwal Roku Polska 2021

Fot. Materiały prasowe
News
Munoludy 2021 - do wyścigu, gotowi...start!

Który festiwal okazał się tym naj? Jak prezentuje się topowa trójka? Dlaczego kanapka przekrojona na pół zawsze smakuje lepiej niż nieprzekrojona? Dowiedzmy się.

Pierwsze od czasu wybuchu pandemii w pełni zorganizowane festiwalowe lato podsumowane. Trochę musieliśmy się natęsknić, aby w pełni docenić stracony czas. Kilkutysięczne imprezy (głównie plenerowe) wróciły tam, gdzie ich miejsce. Do lasów, parków, terenów zapomnianych, ale o wielkim potencjale. Finalnie można powiedzieć, że warto było czekać. W końcu latko bez festiwalu jest nijakie, pozbawione smaku. Niczym kanapka nieprzekrojona na pół. Niby jest ok, ale nie do końca. Brakuje w niej pierwiastka „wow”. Tego samego, który posiada okres wakacyjny z zapełnionym festiwalami kalendarzem. Od razu chce się żyć. Jest jakoś tak lepiej na sercu.

Munoludy 2021. Kto wygrał w kategorii Festiwal Roku Polska 2021?

Najlepszy festiwal wybrany. Wielkość kanapek przekrojonych nad tymi nieprzekrojonymi wyjaśniona. Po podliczeniu głosów pozostała jedynie formalność w postaci ogłoszenia wyników – w kwestii imprez ofc. Festiwal Roku Polska 201 od miejsca dziesiątego do pierwszego. Smacznego:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

10. CARBON FESTIVAL

9. MASSIF FESTIVAL

8. UNSOUND FESTIVAL

7. TAURON NOWA MUZYKA

6. UNDERCITY FESTIVAL

5. UP TO DATE FESTIVAL

4. SUMMER CONTRAST FESTIVAL

3. FEST FESTIVAL

Munoludy, Munoludy 2021, Festiwal Roku

Kolejny projekt Follow The Step doceniony przez fanów w historii naszego plebiscytu. Eventowy dominator i tym razem znalazł uznanie wśród festiwalowiczów. FEST Festival nieprzypadkowo zasługuje na słowa uznania, będąc w ścisłym TOP muzycznych festiwali w Polsce. A mówimy o projekcie, którego impreza odbyła się zaledwie dwa razy (trzecia za pasem).

2. LAS FESTIVAL

Munoludy, Munoludy 2021, Festiwal Roku

Zeszłoroczny triumfator w kategorii DIY Festiwal 2019 tym razem na drugim miejscu w kategorii Festiwal Roku Polska. Dedykowana „stworzeniom o otwartych umysłach” inicjatywa z roku na rok przyciąga rzeszę nowych osób, a wszystko dzięki rozbudowanemu programowi muzycznemu i wspaniałej przestrzeni urokliwego lasu w Paczynie.

1. WISŁOUJŚCIE

Munoludy, Munoludy 2021, Festiwal Roku

Wyłącznie polski line-up i malownicza sceneria Twierdzy Wisłoujście podbijają serca festiwalowiczów od pierwszej edycji. I tak rok w rok. Nic więc dziwnego, że pozytywny odbiór Wisłoujścia ma swoje przełożenie także w plebiscycie Munoludy. Drugi rok z rzędu na najwyższym stopniu podium. Brawo!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →