MUNOLUDY 2018: Klubowa Impreza Roku Polska – WYNIKI

News

Czas przedstawić rezultaty plebiscytu Munoludy 2018! Poznajcie wyniki i zwycięzców w kategorii Klubowa Impreza Roku.

W trakcie dwóch tygodni trwania plebiscytu udział w nim wzięło 19 159 osób, co przełożyło się na aż 204 824 głosy oddane na kandydatów nominowanych w 16 kategoriach. To absolutny rekord! Dziękujemy za Wasze zaangażowanie!

Cieszymy się, że nowa formuła plebiscytu spotkała się z tak świetnym przyjęciem wśród głosujących i nominowanych. Już dziś myślimy nad tym, jak chcemy rozwijać ją w kolejnych latach, na podstawie zebranych opinii – mówi Alex Kubaczewski, redaktor naczelny Muno.pl.

Tymczasem przyszedł czas, by rozwiać wątpliwości! Poznajcie wyniki i zwycięzców w kategorii Klubowa Impreza Roku 2018:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

5. RADIO TEL AVIV 10.03.2018 | JASNA 1, WARSZAWA

„Izrael dla przeciętnego słuchacza muzyki to ciągle materia nieznana niczym hipotetyczna Dziewiąta Planeta w Układzie Słonecznym” czytamy w opisie imprezy. Na szczęście ta ciekawa inicjatywa przybliża nam klubowy Izrael i ląduje w TOP 5! Gratulacje!

4. TECHNOKRACJA & LOW KOLLEKTIV: RANDOMER (CLONE/LONDON) | PROJEKT LAB, POZNAŃ

Ponownie Poznań w tej kategorii! Ekipa Technokracja do dziś wspomina event z Randomerem jako jedną ze swoich najlepszych imprez. Klubowicze Projekt LAB też ją zapamiętali, a ich głosy uplasowały to wydarzenie na czwartym miejscu. Gratulacje!

3. REZONANS ╳ OSCAR MULERO | SFINKS700, SOPOT

Jeden z najlepszych klubów w Polsce, król hiszpańskiego techno i cykl Rezonas zasłużyli na trzecie miejsce w naszym rankingu! To nie mogło się nie udać.

2. BEFORE UNDERCITY: FATBOY SLIM | SMOLNA, WARSZAWA

Chyba nikogo nie dziwi impreza z jednym z najsłynniejszych DJ-ów wszech czasów w czołówce! Smolna zrobiła niespodziankę swoim fanom i urządziła epicki before przed festiwalem Undercity z samym Fat Boy Slimem. Gratulacje dla Smolnej!

1. WIR #1: PAN-POT | TAMA, POZNAŃ

W 2018 roku poznański klub Tama wystartował z nowym cyklem imprez WIR. To flagowa seria imprez klubu, który ma sprowadzać największe nazwiska światowej elektroniki. Jak widać najbardziej utkwiła edycja z uwielbianym w Polsce duetem PAN-POT. Gratulujemy!

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →