MUNOLUDY 2018: Bassowa Impreza Roku Polska – WYNIKI

News

Czas przedstawić rezultaty plebiscytu Munoludy 2018! Poznajcie wyniki i zwycięzców w kategorii Bassowa Impreza Roku Polska.

W trakcie dwóch tygodni trwania plebiscytu udział w nim wzięło 19 159 osób, co przełożyło się na aż 204 824 głosy oddane na kandydatów nominowanych w 16 kategoriach. To absolutny rekord! Dziękujemy za Wasze zaangażowanie!

Cieszymy się, że nowa formuła plebiscytu spotkała się z tak świetnym przyjęciem wśród głosujących i nominowanych. Już dziś myślimy nad tym, jak chcemy rozwijać ją w kolejnych latach, na podstawie zebranych opinii – mówi Alex Kubaczewski, redaktor naczelny Muno.pl.

Tymczasem przyszedł czas, by rozwiać wątpliwości! Poznajcie wyniki i zwycięzców w kategorii Bassowa Impreza Roku Polska 2018:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

5. MESTIÇO W/ LYZZA | KULTURALNA, WARSZAWA

Nie samym drum and bass człowiek żyje! TOP 5 zamyka impreza Mestiço z post gatunkowym bookingiem (Lyzza) i pozytywnymi hasłami „no sexism”, „no racism” „no homophobia”. Gratulujemy!

4. DRUM&BASS ŁÓDŹ 13.04.2018 | LORDI’S CLUB, ŁÓDŹ

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć imprezy z Łodzi, która niewątpliwie była niegdyś polską stolicą drum and bass. Tę konkretną imprezę „Drum & Bass Łódź” uświetnił występ Mizo i MC Coppa!

3. DRUMOBSESSION 12TH BIRTHDAY: SPECIAL REQUEST B2B OM UNIT | PROJEKT LAB, POZNAŃ

Trzecie miejsce w naszym zestawieniu to dwunaste urodziny legendarnego kolektywu DrumObsession. Wisienką na torcie tej imprezy był set b2b Special Requesta i Om Unit!

2. BASSFUZJA W/ NU:TONE | JASNA 1, WARSZAWA

Drugie miejsce to impreza Bassfuzja z legendą Hospital Records Nu:Tone w warszawskiej Jasnej 1. Gratulujemy!

1. BREAKY NIGHT WITH MEFJUZ [MANIFEST ALBUM TOUR] | SFINKS700, SOPOT

Przepis na sukces? Breaky Night w połączeniu z Sfinks700 i oficjalnym album tour jednego z najciekawszych artystów dnb – Mefjuzem. Gratulacje!

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →