MUNOLUDY 2016: Artysta / Zespół Roku

News

W ogromną radością przedstawiamy piątkę najciekawszych artystów i zespołów na polskiej scenie A.D. 2016, w tym zdobywcę statuetki MUNOLUDY 2016!

Nie można żyć samymi imprezami, od czasu do czasu warto też pójść na ciekawy koncert. Domowa płytoteka przecież też musi być urozmaicona, nie tylko albumy techno na półce. Na szczęście na polskiej scenie nie brakuje interesujących artystów, których muzyka romansuje z elektroniką, choć często przybiera formę dobrego, ambitnego popu.

O tytuł Artysty / Zespołu Roku 2016 w plebiscycie MUNOLUDY 2016 rywalizowali BrodkaDuitJaaa!Justyna ŚwięsKrokiRebekaReni JusisXxanaxx.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Przed Wami zestawienie pięciu najlepszych artystów i zespołów roku 2016!

MUNOLUDY 2016 – ARTYSTA / ZESPÓŁ ROKU

5. JUSTYNA ŚWIĘS

4. DUIT

3. REBEKA

Pierwszą trójkę najlepszych artystów i zespołów 2016 roku otwiera duet Rebeka, który trzy lata temu stanął na najwyższym stopniu podium w tej kategorii. W ubiegłym roku Iwona i Bartosz wydali swoją drugą płytę, zatytułowaną „Davos”, która powtórzyła sukces poprzedniczki. Oczywiście nie obyło się bez udanej trasy koncertowej. Rebeka może pochwalić się gronem wiernych fanów, którzy nie zawiedli w tegorocznym głosowaniu! Gratulujemy wysokiego 3. miejsca!

2. BRODKA

W ubiegłym roku Brodka wydała swój czwarty album, zatytułowany „Clashes”, będący dość odważnym muzycznym eksperymentem. Latem nowy materiał prezentowany był na festiwalowych scenach, jesienią w filharmoniach, przy akompaniamencie organów oraz instrumentów dętych i smyczkowych. Brodka zdecydowanie ma na siebie pomysł, nie powiela schematów i za każdym razem udowadnia, że jest artystką z krwi i kości. Drugie miejsce w kategorii Artysta Roku! Gratulujemy!

1. XXANAXX

Xxanaxx w 2016 roku to przede wszystkim nowa płyta i koncerty promujące ją. Drugi album w karierze duetu – „FWRD” – wyznaczył zupełnie nowy kierunek. Artyści po raz pierwszy zaprezentowali polskojęzyczny materiał oraz romansowali z hip-hopem, zapraszając do współpracy Tego Typa Mesa i VNM. Opłaciło się! Grono fanów duetu znacznie się powiększyło, a Klaudia i Michał po raz drugi w swojej karierze sięgnęli po naszą statuetkę i tytuł Zespołu Roku! Gratulujemy!

 

 

Zwycięzcy zostali wyłonieni na drodze głosowania, które trwało od 16 marca do 29 marca br. W plebiscycie MUNOLUDY 2016 oddano 66 618 głosów w 6 kategoriach.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →