MUNOLUDY 2016: DJ / Producent Roku

News

Przed Wami zestawienie 20 topowych polskich DJ-ów i producentów 2016 roku! Kto zdobył statuetkę w plebiscycie MUNOLUDY 2016 i tytuł najlepszego z najlepszych?

Nominacja 26 DJ-ów i producentów do tytułu najlepszego w 2016 roku to największa zamiana w tegorocznej odsłonie plebiscytu MUNOLUDY. Wybraliśmy tych artystów, których działania były najbardziej zauważalne na polskiej scenie klubowej, których postawy i dokonania inspirują i przekładają się na zwiększenie ilości osób zainteresowanych muzyką elektroniczną, a co za tym idzie, przyczyniają się do rozwoju rodzimej kultury klubowej. Doceniliśmy nie tylko tych, którzy są widoczni na ogólnopolskiej scenie, ale też tych, którzy mocno aktywizują lokalne sceny.

Przed Wami zestawienie dwudziestu topowych DJ-ów i producentów roku 2016!

MUNOLUDY 2016: DJ / PRODUCENT ROKU

20. MICHAŁ WOLSKI

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

19. LEON

18. PIOTR BEJNAR

17. SEPT

16. TRUANT

15. KUBA SOJKA

14. AN ON BAST

13. PHIL JENSKY

12. JACEK SIENKIEWICZ

11. ANGELO MIKE

10. NEEVALD

9. BŁAŻEJ MALINOWSKI

8. ANJA KRAFT

7. SEB SKALSKI

6. MATTHEW CLARCK

5. CATZ 'N DOGZ

4. VACOS

3. TOM PALASH

Na trzecie miejsce w naszym rankingu szturmem wdarł się Tom Palash. Poznański DJ i producent techno wskakuje na podium z ubiegłorocznego 15. miejsca. Członek rodziny Nowej Jerozolimy to niezwykle barwna postać, pełna dystansu do siebie i poczucia humoru, która zaskarbiła sobie w tym roku Wasze serca i głosy. Czekamy na kolejne produkcje i sety od Toma Palasha! Gratulacje! 

2. DEAS

Na drugim miejscu plasuje się krakowski DJ, producent i głowa wytwórni Secret Room Records – Deas. Na początku 2016 roku Karol wystrzelił z parkietowym, debiutanckim krążkiem „Community”. Niezwykle ciepło przyjęta pozycja zapewniła mu miejsce w line-upie Audioriver. Głosy na Deasa z pewnością napływały od ludzi, którzy szaleli w Circus Tent na jego występie, jak od klubowiczów Prozak 2.0, którego Karol jest rezydentem niemal od samego otwarcia. Wielkie gratulacje!

1. DTEKK

Przed Wami numer 1, zdobywca statuetki MUNOLUDY 2016 w kategorii DJ / Producent Roku – wielkie brawa dla Dtekka! To niezwykle doświadczony DJ, charakteryzujący się zapadającą na długo w pamięci selekcją oraz niestrudzony promotor, którego inicjatywy, takie jak Technosoul, Up To Date Festival czy Salon Ambientu, po prostu chwytają za serce i „techno duszę”. To między innymi dzięki niemu techno w Polsce jest aktualnie na szczycie popularności, a wlepka „Pozdro Techno” gości w domu każdego szanującego się rejwera. Jędrzeju, gratulujemy!

Zwycięzcy zostali wyłonieni na drodze głosowania, które trwało od 16 marca do 29 marca br. W plebiscycie MUNOLUDY 2016 oddano 66 618 głosów w 6 kategoriach.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →