MUNOLUDY 2016: Festiwal Roku

News

Który festiwal cieszy się Waszym największym uznaniem? Przedstawiawmy listę pięciu najpopularniejszych polskich festiwali, w tym zdobywcę tytułu Festiwalu Roku!

W plebiscycie MUNOLUDY 2016 o tytuł najlepszego walczyło osiem festiwali: Audioriver, Garbicz, Nagle, Open’er, Spring Break, Tauron Nowa Muzyka, Unsound oraz Up To Date. Zostały one nominowane na podstawie zainteresowania, jakie wzbudzały u czytelników Muno.pl, wysokiego poziomu organizacji, niesamowitej atmosfery oraz oczywiście solidnych line-upów. Dzięki trudowi ich organizatorów, mogliśmy posłuchać i zobaczyć najznamienitszych artystów (nie tylko z kręgów muzyki elektronicznej), znanych z największych scen świata.
Kilkunastotysięczna publiczność nie jest głównym wyznacznikiem dobrego festiwalu, dlatego doceniliśmy również te mniejsze, z bardziej kameralną czy rodzinną atmosferą.
Przed Wami zestawienie pięciu najgorętszych festiwali roku 2016!

MUNOLUDY 2016 – FESTIWAL ROKU

5. NAGLE NAD MORZEM, ROGOWO

4. UNSOUND FESTIVAL, KRAKÓW

3. UP TO DATE FESTIVAL, BIAŁYSTOK

„Jakość, trwałość i styl” – te słowa od lat charakteryzują białostocki festiwal Up To Date. Impreza w 2016 roku zmieniła lokalizację – przeniosła się na parking pod Stadionem Miejskim w Białymstoku, zyskując tym nową jakość i atmosferę. Ale przede wszystkim, zaszczytne trzecie miejsce na podium przypadło Up To Date dzięki jednemu z najbardziej precyzyjnie zaprojektowanych line-upów i rodzinnej atmosferze. Gratulacje!

2. OPEN’ER FESTIVAL, GDYNIA

Drugie miejsce przypadło Open’erowi – jednemu z największych i najbardziej popularnych festiwali w naszym kraju. W ubiegłym roku znów padł rekord – na imprezie każdego dnia bawiło się ok. 60 tys. osób! To dzięki Open’erowi możemy usłyszeć w Polsce największych celebrytów z szerokiego wachlarza światowej muzyki rozrywkowej. Gratulujemy!

1. AUDIORIVER FESTIVAL, PŁOCK

Król jest tylko jeden! Festiwal Audioriver szósty rok z rzędu zdobywa pierwsze miejsce! Jak co roku, olbrzymia popularność imprezy przekłada się na bijącą konkurencję liczbę głosów, a także wyprzedane do zera karnety. Gratulujemy i widzimy się jak co roku w Płocku na festiwalu, który wyznacza trendy na polskiej scenie muzyki elektronicznej!
Zwycięzcy zostali wyłonieni na drodze głosowania, które trwało od 16 marca do 29 marca br. W plebiscycie MUNOLUDY 2016 oddano 66 618 głosów w 6 kategoriach.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →