MUNOLUDY 2012 – Odkrycie Roku Polska!

News

Jaka inicjatywa, jaki artysta został uznany za ODKRYCIE ROKU 2012? Sprawdźcie kto zdobył statuetkę w tej kategorii!

W głosowaniu MUNOLUDY 2012 zaszły pewne zmiany w stosunku do roku ubiegłego. Pojawiły się nowe kategorie, a główną uwagę skupiliśmy na polskiej scenie muzyki klubowej i festiwalowej. Powodów jest wiele, lecz najważniejszy jest ten, iż pragnęliśmy wyłonić najciekawszych przedstawicieli i najsolidniejszych promotorów naszego kraju i nagrodzić ich za trud włożony w rozwój polskiego rynku klubowego.
Na początku postawiliśmy sobie cel – pobić zeszłoroczny wynik 13 481 głosów, tak aby plebiscyt MUNOLUDY 2012 był jak najdokładniejszym i najlepszym odwzorowaniem tego, co aktualnie dzieje się na naszej polskiej sceny klubowej. Nie zawiedliście – w tym roku oddano 19 357 głosów!
Czas więc na rozstrzygnięcia. Przed Wami 5 najlepszych Muno Podcastów nagranych przez polskich artystów w 2012 roku.

MUNOLUDY 2012 – ODKRYCIE ROKU POLSKA

5. PATRYK NIEDZIELA
4. BLCKSHP
3. C&C BOOKINGS
2. MIKO CZAJKOWSKI

1. AKME

AKME jest jednym z największych wygranych plebiscytu MUNOLUDY 2012. Zajął czwarte miejsce w kategorii Artysta Roku, choć debiutował w zestawieniu. Zyskał również największą ilość głosów w kategorii Odkrycie Roku. Na scenie obecny od 1996 roku – swą przygodę z DJ’ką rozpoczynał w kultowych klubach Lokomotywa, Trend czy Blue Velvet. Dziś te nazwy mowią coraz mniej młodszej częśći naszych czytelników, jednak to tam rodziła się polska scena klubowa. Jak to się stało, iż człowiek obecny tyle lat na scenie zostaje Odkryciem Roku 2012? AKME cechuje przede wszystkim skromność, choć zakochany w elektronicznych brzmieniach jest od dawna, to wytrwale i konsekwentnie budował swoją markę nie szukając na siłę poklasku. Grywając w undergroundowych klubach rozkochiwał bawiących się w swoich dj setach, a wiążąc się w roku 2012 z niemiecką oficyną Resopal – dał się poznać jako utalentowany producent. Dołączył tym samym do grona tak nietuzinkowych postaci jak Robag Wruhme, Johannes Heil czy Dapayk. O AKME będzie jeszcze głośno! Gratulujemy statuetki i życzymy wielu kolejnych sukcesów!
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →