Molly Nilsson, diwa współczesnego synthpopu, zapowiada nowy album i prezentuje kapitalny singiel

Fot. Materiały promocyjne
News
Molly Nilsson - wycofana królowa sceny

Płyta szwedzkiej artystki, Molly Nilsson, ukaże się 15 stycznia nakładem Dark Skies Association and Night School Records.

Wycofana królowa sceny

Na wskroś współczesna wariacja na temat ekstatycznego popu lat 80-tych. Beznamiętny, niski wokal, w swoim chłodnym dramatyzmie porównywalny chyba tylko do głosu Nico. Przejmujące opowieści o wiecznej tęsknocie internetowych tubylców, którzy nigdy i nigdzie nie czują się u siebie. Wycofana, syntezatorowa dekadencja. Tak w skrócie można opisać sylwetkę i twórczość Molly Nilsson.

Molly Nilsson powraca odmieniona i zmotywowana

Szwedzka autorka synthpopowego DIY Molly Nilsson ogłosiła nową płytę Extreme. Będzie to jej dziesiąty studyjny album i pierwszy od czasu krążka Twenty Twenty z 2018 roku. Wydawnictwo promuje już teraz singiel Absolute Power, który ze swoimi ciężkimi gitarami stanowi przeciwwagę do dotychczasowej twórczości Nilsson opartej o elektroniczne, senne brzmienia. Posłuchajcie zresztą sami:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Molly Nilsson – Absolute Power

Myślę, że rok 2021, kiedy wychodzimy – jak zdaje się – z pandemii, to dobry czas na zmianę przyzwyczajeń, rzucenie palenia czy zmianę złych zachowań wobec siebie i innych. I właśnie Absolute Power ma być taką motywacyjną pieśnią, która napędza do działania i wytrwałości – możemy przeczytać w informacji prasowej.

W duchu DIY

Molly Nilsson to typ dziewczyny-orkiestry. Sama pisze nie tylko muzykę i teksty, ale także montuje teledyski i tworzy ręcznie malowane i farbowane koszulki. Prowadzi też niezależną oficynę wydawniczą. Dzieciństwo spędziła w Sztokholmie, by zaraz po szkole przeprowadzić się do Niemiec. Od kilku lat mieszka w berlińskiej dzielnicy Neukölln, gdzie swój czas dzieli pomiędzy etat w galerii sztuki i muzykę.

Molly Nielsson nagrywa nowy album

 

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →