Mokry sen audiofilów? Sony oszalało i wypuściło smartfon z serii Walkman… za 10 tys. złotych

SONY
News
SONY Walkman

Jeszcze Walkmany nie zginęły, póki Sony jest na rynku. Mogłoby się wydawać, że nośnik muzyczny z naszego dzieciństwa już dawno przeszedł do lamusa. Nic z tych rzeczy. Sony odgrzebuje oldschoolowy sprzęt każdego szanowanego się słuchacza muzyki z lat 90. i nadaje mu audiofilski charakter. Temat mocno uszczuplający portfel. Sprawdź szczegóły.

Sony i gadżet dla koneserów

Łezka się kręci w oku na samą myśl o dzieciństwie i ostrej bujance po mieście ze swoim Walkmanem i ulubionymi kasetami wewnątrz. Nadejście ery smartfonów bardzo szybko zweryfikowało użytkowość i wygodę posiadania ulubionego prostokątnego odtwarzacza muzyki. Kiedy myśleliśmy, że Walkman to już historia i z pewnością znajdzie swoje miejsce w muzeach, szefowie firmy Sony poinformowali o reaktywacji kultowego urządzenia.

Sony Walkman
źródło: SONY

Sony. Techniczna perfekcja

Firma Sony zapowiedziała dwa nowe odtwarzacze muzyczne klasy premium: NWWM1ZM2 i NW-WM1AM2. Dzięki nim słuchanie muzyki o wysokiej rozdzielczości osiągnie nowy poziom, który usatysfakcjonuje najbardziej wybrednych audiofilów. Odtwarzacz NW-WM1ZM2 pozwala delektować się wysublimowanym, pełnym niuansów dźwiękiem. Został on uzyskany dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji sprzętu audio i zastosowaniu najlepszych dostępnych komponentów. Jego wyjątkowo wyrafinowana konstrukcja zapewnia słuchaczom niepowtarzalne przeżycia i wynosi nagradzaną linię Sony Signature Series na nowe szczyty.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Odtwarzacz NW-WM1AM2 pozwala bez reszty zanurzyć się w dźwięku o wysokiej jakości. Bardziej dynamicznym niż w poprzednim modelu i z bogatszym, bardziej rozległym polem dźwiękowym. Oba modele współpracują z sieciami Wi-Fi, umożliwiają zatem pobieranie i streaming muzyki z niewyczerpanej oferty, dodatkowo zwiększając przyjemność ze słuchania.

Oba nowe modele Walkman są zgodne z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości i wyposażone w gniazdo symetryczne, dzięki czemu umożliwiają słuchanie ulubionych nagrań tak, jak tego chciał wykonawca. Projektanci produktów Sony troszczą się nie tylko o styl, lecz i środowisko. Opakowanie odtwarzaczy NW-WM1ZM2 i NW-WM1AM2 nie zawiera plastiku. To najlepsze świadectwo, że firma Sony stara się ograniczać wpływ swoich produktów i działań. Zaawansowana technologia, innowacyjne rozwiązania i potężne basy w naszej kieszeni wiążą się z konkretnym wydatkiem. Ceny wahają się od 1999 do 3199 dolarów. Odtwarzacze będą dostępne od kwietnia 2022 roku.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →