Debiutancki album MIN t jeszcze w tym roku

Zapowiedzi

Wrocławska kompozytorka, producentka, pianistka i wokalistka Martyna Kubicz podejmuje najważniejszy w swojej dotychczasowej karierze krok.

Późną jesienią tego roku nakładem wytwórni Regime Brigade ukaże się długogrający album MIN t, zatytułowany „Assemblage„. Według zapowiedzi, materiał to bogaty, wielobrzmieniowy kolaż przejmującego neo-soulu, hipnotyzującego downtempo, eksperymentalnego hip-hopu, mrocznej elektroniki głęboko zakorzenionej w IDM-owej tradycji, żywych bębnów i przesterowanych, wyjących gitar.
Na krążku znajdzie się dwanaście utworów, w tym singiel „Motion” w dwóch wersjach. O konceptualną oprawę graficzną wydawnictwa zadbały Dorota Kaczmarek i Barrakuz, jedne z czołowych współczesnych polskich artystek wizualnych.

Okładka „Assemblage
Materiał z płyty zostanie po raz pierwszy zaprezentowany na żywo 24 listopada we wrocławskim Das Lokalu. Na scenie towarzyszyć Martynie będzie perkusista Gniewomir Tomczyk. Gościem specjalnym wydarzenia będzie DJ-ka i producentka pochodząca z Bristolu – Shanti Celeste. Koncert we Wrocławiu otworzy trasę promującą album.

Źródło: materiały prasowe
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →