Marek Nalikowski i Behind The Stage zapowiadają najnowsze EP „Hack The Fear”

News
Marek Nalikowski i Behind The Stage zapowiadają najnowsze EP "Hack The Fear"

Polski kolektyw Behind The Stage prezentuje trzecie wydawnictwo swojej wytwórni. Datę premiery debiutanckiego digi EP Marka Nalikowskiego pt. Hack The Fear zaplanowano na 11 grudnia.

Niespełna 12 miesięcy od ostatniego EP autorstwa Abu Zeinaha, Silurian, składająca się z 3 oryginalnych utworów z remiksami ISNT, Abu Zeinah i Piotra Figiela Hack The Fear Marka Nalikowskiego, wieńczy 2020 rok w wykonaniu warszawskiej oficyny.

Marek Nalikowski – różnorodnie, ale spójnie

Hack The Fear otwiera Spin System, big roomowy numer oparty na brzęczących syntezatorowych stabach połączonych z perkusją TR-909. Marek Nalikowski zwiększa tempo w surowym Rattlesnake, szybkim i wściekłym utworze o nieco punkowym klimacie.

Trzecim autorskim trackiem jest tytułowy Hack The Fear, w którym mieszkający w Lublinie artysta przechodzi w tryb synkopowanej stopy. W efekcie otrzymujemy bleepujący i bujający numer, odznaczający się jednak dystopijnym nastrojem.

Marek NalikowskiHack The Fear

Hack The Fear – autorska wizja plus kolaboracje

Wydawnictwo kontynuuje hipnotyczna reinterpretacja Hack The Fear Piotra Figla, w której prezentuje on swój charakterystyczny styl. Drugim remiksem w kolejności jest Spin System autorstwa ISNT, która wplotła nieoczekiwane breakdowny do numeru opartego o surowy i szalenie taneczny beat. Last but not least to Abu Zeinah i jego wizja Hack The Fear. Kompan Marka Nalikowskiego z duetu Feral Rite napędza całość maniakalną i bezwzględną linią syntezatorów, która idealnie komponuje się z elementami oryginalnego utworu.

Odpowiedzialnym za mastering Hack The Fear jest Piotr Figiel. Za oprawę graficzną EP odpowiada inny członek Behind The Stage, Aleksander Jagodziński.

Zdjęcie główne: Marek Nalikowski – Fot. Wojciech Pacewicz

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →