Ku pamięci Selem. MERVH z debiutem innym niż wszystkie

News
MERVH

Kolektyw Behind The Stage powraca z najnowszym wydawnictwem swojego labelu. Autorką czwartego w kolejności numeru katalogowego BTS004 jest MERVH. Debiutancka epka producentki, Selem, która ukaże się 18 marca, zawiera remiksy od Violenta, Hatelove oraz swojego rodaka, Sekulahra.

MERVH. Sentymentalny debiut

Zapowiedziom wydawnictw towarzyszą z reguły niepohamowana radość i ekscytacja. Tym bardziej, gdy mowa o debiutanckich epkach inaugurujących przygodę z muzyką początkujących producentów. Wyjątkiem ponad wszystko jest pochodząca z Turcji MERVH. Zrodzona w bólu i cierpieniu epka Selem od początku do końca dedykowana jest kochającej mamie, tragicznie zmarłej w ubiegłym roku.

MERVH – The Death Was Near (BTS)

EPkę otwiera utwór She Is Gone, w którym industrialny, miarowy beat wyznacza hipnotyczny puls dla przejmujących wokali, ustanawiając elegijny charakter albumu. Tempo przyśpiesza, a atmosfera zagęszcza się na The Death Was Near, najbardziej funkcjonalnym z trzech oryginalnych numerów, który łączy mocną perkusję z melancholijnymi, lecz jednocześnie ekstatycznymi padami. Endless Longing to z kolei powrót do spowolnionego beatu, który wieńczy epicka partia syntezatorowa.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

MERVH. Największe wsparcie

Zestaw remiksów rozpoczyna She Is Gone w ośmiominutowej, teatralnej wręcz wersji Violenta, która zabiera słuchacza w podróż prowadzącą do muzycznego katharsis. Następnie Hatelove we właściwym sobie stylu reinterpretuje The Death Was Near jako bezlitosny, galopujący banger. Całość zamyka stepujący i atmosferyczny remiks Endless Longing autorstwa Sekulahra, który w drugiej połowie przechodzi w tryb trance’owy.

MERVH – Selem EP [BTS004]

Nie wiem od czego zacząć. Po pierwsze, moje marzenie się spełniło, jestem taka dumna. Rok 2020 był najgorszym rokiem w moim życiu, ponieważ odebrał mi mamę. Zdecydowałam się na ten projekt w dniu, w którym ją straciłam. To jest moja pierwsza EP-ka, dedykowana mojej matce. Starałem się dodać do mojej muzyki wszystkie uczucia, które przyniosła mi moja strata. Moja mama była moim największym wsparciem, mam nadzieję, że widziała co dla niej zrobiłam i jest ze mnie znowu dumna. Niekończące się podziękowania dla wszystkich, którzy pomogli mi powołać ten projekt do życia

– brzmi MERVH.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →