Mamy pierwsze premiery w 2021 roku od RL Grime i HUCCI’ego

Andrew Keyser (RL Grime)
News
RL Grime HUCCI

Trap rodem z lat 2012/2013 i sznyt nowoczesności, czyli RL Grime i HUCCI jako dwie trapowe legendy wydające tego samego dnia dwa różne bangery, z zadatkami na topowe single tego roku.

HUCCI wraca do trapowych korzeni

Dla słuchaczy trapu z przełomu lat 2012-2015 i (nie)regularnych odwiedzających kanały Trap Nation i Trap City, HUCCI to postać z pewnością bardzo dobrze znana.

Brytyjczyka mianowano statusem legendy gatunku zanim jeszcze osiągnął pełnoletność. Gdy miał 16 lat, na jego SoundCloudzie wylądowało Ball So Hard z Stooki Sound i The Leaves Are Brown z GameFace, które są perfekcyjną definicją tego, czym był prawdziwy elektroniczny trap.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Hucci & Stooki Sound – Ball So Hard

I pomimo tego, że przez ten cały czas HUCCI nawet na moment nie odszedł od produkcji trapu i bitów opartych o osiemset ósemki, to dużo eksperymentował, odstawiając nieco na bok robienie tak zwanych simple trap sh*ts i próbując swoich sił m.in. jako wokalista, Truvian Grey.

HUCCI – Jericho

Swego rodzaju przełom, a bardziej powrót do korzeni, nastąpił w drugim dniu kwietnia 2021, kiedy na wszystkich streamingach wylądowało jego Jericho.

Najnowsza premiera HUCCI’ego ma w sobie wszystko za czym tęsknimy, wspominając trap z jego złotej ery – proste przesamplowane intro, które po kilkudziesięciu sekundach daje nam srogi drop z głębokim basem.

HUCCI – Jericho

Osobiście będzie mi bardzo przykro, jeśli nie usłyszę Jericho w trakcie następnej edycji Czeluść Festiwal ekipy CZELUŚĆ.

Jak brzmi polski bass? Sprawdzamy nową kompilację CZELUŚĆ

RL Grime & ISOxo – Stinger

Gdyby komuś nie wystarczył nowy HUCCI, to inna topowa (jeśli nie jeszcze bardziej znana) twarz trapowej sceny odpaliła swoją pierwszą w tym roku premierę, Stinger.

Mowa tutaj oczywiście o RL Grime, którego SABLE VALLEY – kolokwialnie mówiąc – zjada od samego startu całą trap grę.

Sable Valley Summer Vol. 1

RL Grime rozgrywa od kilku lat swój mecz, zawsze w oparciu o podobną taktykę. W Święto Zmarłych wydaje kolejny epizod serii mixów Halloween, na którą czeka, a przynajmniej powinien czekać, każdy fan trapu. Godzinny materiał przepełnia niewydanymi produkcjami i później każe nam na nie czekać.

Ile wynosi czas oczekiwania? W najnowszym przypadku było to równe 5 miesięcy, ponieważ w miniony piątek na wszystkie streamingi wleciała jego kolaboracja z ISOxo, zatytułowana Stinger.

RL Grime & ISOxo – Stinger

Czy będzie z tego jeden z trap produkcji 2021 roku? Zapewne tak.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →