Mamy pierwsze premiery w 2021 roku od RL Grime i HUCCI’ego

Andrew Keyser (RL Grime)
News
RL Grime HUCCI

Trap rodem z lat 2012/2013 i sznyt nowoczesności, czyli RL Grime i HUCCI jako dwie trapowe legendy wydające tego samego dnia dwa różne bangery, z zadatkami na topowe single tego roku.

HUCCI wraca do trapowych korzeni

Dla słuchaczy trapu z przełomu lat 2012-2015 i (nie)regularnych odwiedzających kanały Trap Nation i Trap City, HUCCI to postać z pewnością bardzo dobrze znana.

Brytyjczyka mianowano statusem legendy gatunku zanim jeszcze osiągnął pełnoletność. Gdy miał 16 lat, na jego SoundCloudzie wylądowało Ball So Hard z Stooki Sound i The Leaves Are Brown z GameFace, które są perfekcyjną definicją tego, czym był prawdziwy elektroniczny trap.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Hucci & Stooki Sound – Ball So Hard

I pomimo tego, że przez ten cały czas HUCCI nawet na moment nie odszedł od produkcji trapu i bitów opartych o osiemset ósemki, to dużo eksperymentował, odstawiając nieco na bok robienie tak zwanych simple trap sh*ts i próbując swoich sił m.in. jako wokalista, Truvian Grey.

HUCCI – Jericho

Swego rodzaju przełom, a bardziej powrót do korzeni, nastąpił w drugim dniu kwietnia 2021, kiedy na wszystkich streamingach wylądowało jego Jericho.

Najnowsza premiera HUCCI’ego ma w sobie wszystko za czym tęsknimy, wspominając trap z jego złotej ery – proste przesamplowane intro, które po kilkudziesięciu sekundach daje nam srogi drop z głębokim basem.

HUCCI – Jericho

Osobiście będzie mi bardzo przykro, jeśli nie usłyszę Jericho w trakcie następnej edycji Czeluść Festiwal ekipy CZELUŚĆ.

Jak brzmi polski bass? Sprawdzamy nową kompilację CZELUŚĆ

RL Grime & ISOxo – Stinger

Gdyby komuś nie wystarczył nowy HUCCI, to inna topowa (jeśli nie jeszcze bardziej znana) twarz trapowej sceny odpaliła swoją pierwszą w tym roku premierę, Stinger.

Mowa tutaj oczywiście o RL Grime, którego SABLE VALLEY – kolokwialnie mówiąc – zjada od samego startu całą trap grę.

Sable Valley Summer Vol. 1

RL Grime rozgrywa od kilku lat swój mecz, zawsze w oparciu o podobną taktykę. W Święto Zmarłych wydaje kolejny epizod serii mixów Halloween, na którą czeka, a przynajmniej powinien czekać, każdy fan trapu. Godzinny materiał przepełnia niewydanymi produkcjami i później każe nam na nie czekać.

Ile wynosi czas oczekiwania? W najnowszym przypadku było to równe 5 miesięcy, ponieważ w miniony piątek na wszystkie streamingi wleciała jego kolaboracja z ISOxo, zatytułowana Stinger.

RL Grime & ISOxo – Stinger

Czy będzie z tego jeden z trap produkcji 2021 roku? Zapewne tak.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →