M.I.A. powraca z nowym utworem

News

Wokalistka i aktywistka M.I.A. wydała nowy singiel - CTRL. Nagranie nie trafił na nadchodzące wydawnictwo.

M.I.A. znowu prowokuje

W sieci pojawił się najnowszy utwór piosenkarki posługującej się pseudonimem M.I.A. (Missing In Action). Kompozycja swoją premierę miała na stronie brytyjskiej wokalistki OHMNI.COM.

Utwór powstał przy współpracy z takimi producentami jak: Fern i Cadenza (syn Davida Rodigona, propagatora muzyki reggae). Co ciekawe nagranie nie trafi na nowy album artystki IIIIIIth, który niedługo ma trafić do sprzedaży. M.I.A. chciała po prostu w spontaniczny sposób skomentować obecną, zagmatwaną sytuację na świecie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

M.I.A. – CTRL

M.I.A. – artystka zaangażowana

Mathangi „Maya” Arulpragasam, występują pod pseudonimem M.I.A., to pochodząca ze Sri Lanki brytyjska wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Piosenkarka, która w czasie swojej kariery współpracowała m.in. z Diplo i Skrillexem, nagrała dotychczas 5 albumów. Ostatni z nich AIM ukazał się w 2016 roku.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →