M.I.A. jako cyborg w nowym teledysku do kawałka „Popular”

Fot. YouTube.com
News
M.I.A. chce być popularna?

Singiel, który współprodukował Diplo, zapowiada najnowszą płytę M.I.A., która ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku.

M.I.A. chce być popularna?

M.I.A. udostępniła nowy singiel ze swojego nadchodzącego albumu MATA. Utwór zatytułowany Popular – który jak zwykle w przypadku Brytyjki stanowi mieszankę najróżniejszych stylów – uzupełnia wideoklip, w którym pochodząca ze Sri Lanki artystka ucharakteryzowana jest na robota. Współproducentami nagrania są Boaz van de Beats oraz Diplo. Teledysk możecie zobaczyć poniżej:

MATA będzie pierwszym albumem M.I.A. od wydanego w 2016 roku krążka AIM. Wokalistka wydawnictwo zapowiedziała w maju, dzieląc się wówczas utworem The One. Wraz z albumem ujawniła również, że jest urodzoną chrześcijanką.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zderzenie kultur

Przed premierą The One podzieliła się innym utworem zatytułowanym Babylon, który zbiegł się z aukcją NFT jej mixtape’u Vicki Leekx z 2010 roku. MATA nie ma jeszcze oficjalnej daty wydania. Na razie wiemy tylko tyle, że krążek ukaże się na pewno w 2022 roku nakładem labelu Island Records, z którym artystka podpisała ostatnio umowę. Więcej informacji na temat tego wydawnictwa postaramy się podać wam wkrótce.

M.I.A. – Babylon

M.I.A. (czyli Mathangi Arlupragasam) to od lat naczelna buntowniczka branży muzycznej, na której płyty fani czekają z prawdziwą niecierpliwością. Artystka pochodzi ze Sri Lanki, urodziła się 17 maja 1977 roku. Doświadczenie tamtejszego reżimu wojskowego ukształtowały jej artystyczne i polityczne postawy. Dorastała w Londynie, gdzie zafascynowała ją popkultura Zachodu. Zaczęła tworzyć muzykę, która była zderzeniem kulturowej estetyki street artu, hip-hopu i mieszkających w Londynie emigrantów. Na dotychczasowy dorobek tej jedynej w swoim rodzaju piosenkarki składa się 5 albumów studyjnych.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →