M.I.A. zapowiada nietypową sprzedaż własnej sztuki

Mat. prasowe
News
M.I.A. też gra w tokeny

M.I.A.  dołącza do grona artystów, którzy z wielkim entuzjazmem zaczęli korzystać z technologii NFT.

Tokeny NFT: cyber-sztuka XXI wieku

Non-Fungible Token, w skrócie nazywany NFT, to tzw. „niewymienialny” token. Nazwa ta odnosi się do niezbywalności praw do dzieła z nim związanego. Posiadacz takiego tokena staje się jedynym prawowitym właścicielem danego utworu – co w przypadku sztuki cyfrowej, którą – jak wszyscy wiemy – można bardzo łatwo wykradać, kopiować i rozpowszechniać, stanowi jedyne w swoim rodzaju potwierdzenie prawa własności. Osoba, która kupi wybrane przez siebie dzieło w formie NFT, automatycznie uzyskuje gwarancję jego oryginalności, co przekłada się też na samą wartość produktu.

M.I.A. też gra w tokeny

Korzyści, jakie wypływają ze sprzedaży szerokiej gamy produktów w sieci dzięki NFT, przekonały do siebie wielu artystów. Z wielkim sukcesem swoje aukcje przeprowadziła ostatnio Grimes, a także Azealia Banks i Mark Cuban (wszyscy oni sprzedali swoje utwory za kilka milionów dolarów). Teraz to tego grona dołącza M.I.A.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pochodząca ze Sri Lanki brytyjska wokalistka, wystawi na sprzedaż nieruchomy obraz graficzny GIFTY 1, stanowiący część większej serii NFT GARAGE DANCE. GIFTY 1 jest opisany w informacji prasowej artystki, jako obraz zamykający jej 25-letnią karierę w roli twórczyni cyfrowej.

m.i.a. sprzedaje tokeny

Zapowiedź aukcji Gifty 1

Dopiero teraz pojawiło się odpowiednie wirtualne miejsce, gdzie mogę pokazywać swoje prace i sprzedawać je – stwierdziła M.I.A.

Dzieło będzie można kupić przez 24 godziny, począwszy od czwartku, 8 kwietnia. Po wydaniu GIFTY 1 nastąpi kolejny drop NFT o nazwie KALA COYN, który powstał w 1996 roku.

KALA COYN i seria GARAGE DANCE to żywe, oddychające, psycho-spektralne płótno. Wizualnie jest to istne szaleństwo i ucieleśnienie wszystkiego, co kocham w sztuce cyfrowej – komentuje artystka.

M.I.A. – Bad Girls

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →