Looptroop Rockers na trzech koncertach w Polsce – ZAMÓW BILETY

Wydarzenie

Formacja Looptroop Rockers wpadnie do Polski promować swój najnowszy album, zatytułowany "Naked Swedes". Artyści wystąpią w lutym w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie.

Looptroop Rockers w odróżnieniu od większości europejskich składów hip-hopowych, które zadowalają się pozycją na lokalnej scenie, grają koncerty na całym świecie, a ich płyty sprzedają się tak samo dobrze w rodzinnej Szwecji, jak i w Polsce, Hiszpanii czy USA. Mocny, często polityczny przekaz to ich znak rozpoznawczy, a koncerty to świetnie przygotowane, mocne hip-hopowe show.
Artyści aktualnie promują swój siódmy album, zatytułowany „Naked Swedes„, który w Polsce został wydany nakładem Prosto. Płyta została tradycyjnie wyprodukowana w całości przez Embee, który przyzwyczaił słuchaczy do swojego melodyjnego stylu i mocnych bębnów.
Looptroop Rockers wystąpią w Polsce trzykrotnie – 24 lutego w warszawskiej Proximie, 25 lutego w Starym Klasztorze we Wrocławiu oraz 26 lutego w krakowskim klubie Fabryka. Bilety na koncert w Fabryce możecie zamawiać za pośrednictwem naszej strony.
Looptroop Rockers – koncerty w Polsce:
24.02.2015 – Proxima, Warszawa
25.02.2015 – Stary Klasztor, Wrocław
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →