Białystok Up To Date Festival po raz drugi! BILETY!

4 620
Wydarzenie
Białystok Up To Date Festival po raz drugi! BILETY!

Zeszłoroczna - pierwsza edycja festiwalu Białystok Up To Date była zaskoczeniem dla wszystkich. Organizatorzy rozwijają koncepcję, misję i rozmach tego wydarzenia, prezentując kolejną odsłonę we wrześniu! Ruszyła przedsprzedaż biletów!

Tegoroczny Białystok Up To Date Festival ma bardzo nośny i ambitny wydźwięk. Oznacza to ekskluzywnych artystów z najwyższej półki elektroniki i hip-hopu dobranych wg specyficznego klucza.

Co zdecydowanie nas wyróźnia to aktywności artystyczne, oprawa niespotykana na żadnym innym festiwalu tego pokroju, nieszablonowe podejście do organizacji tego typu imprezy. Przyjdź i przekonaj się, że na wschodzie też można. Można lepiej. WE CARE MORE. Proszę przygotować się na uderzenie naszego pierwszego filmu promocyjnego, który podbije Internet już za kilka dni.” – zachęcają organizatorzy.

Gwiazdą sceny elektronicznej Białystok Up To Date Festival będzie Robert Hood

Białystok Up To Date Festival to zarówno warszataty dj’skie startujące 22 czerwca, sierpniowy Ambient Park, pokazy filmów i wielki finał 23 i 24 września na którym zagrają m.in. Looptroop Rockers, Robert Hood (live!), Slugabed, Parias, Remarc, Biosphere (live!), Małpa, Kassem Mosse (live!) Zeus i inni.

Czytaj więcej:
23,24.09.2011 Białystok Up To Date Festival @ Węglowa, Białystok