Londyński klub Turnmills zostanie zamknięty.

News

Po 23 latach działalności i ponad 3000 imprez, które odbyły się w Turnmills, legendarny londyński klub zostanie zamknięty. W weekend 21 – 23 marca odbędą się ostatnie imprezy pod nazwą „The Last Dance”.

Najważniejszym powodem dla którego klub zostanie zamknięty jest fakt, iż właściciel budynku pragnie zagospodarować go w inny sposób. Najprawdopodobniej powstaną tam biura. Przez te wszystkie lata klub Turmills działał bardzo prężnie i pozostanie tak pewnie do ostatnich dni. Jak mówi sam dyrektor klubu Danny Newman: „to bardzo dobry moment na zakończenie istnienia klubu. Wykonaliśmy kawał dobrej roboty i odchodzimy pozostając na szczycie.”

Na przestrzeni tych wszystkich lat klub Turnmills stał się miejscem spotkań wielu młodych ludzi, dj-ów jak i również znanych gwiazd jak Madonna, Bjork czy Robbie Williams, którzy wyprawiali swe urodziny nie gdzie indziej jak tylko w Turnmills.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Oczywiście klubu nie tworzą sami ludzie. To miejsce rozwijało się głównie dzięki muzyce! ’The Chemical Brothers’ posiadali swój własny cykl imprez pod nazwą Heavenly Social. Jest też istniejący do teraz, 14-letni już cykl The Gallery, podczas którego zagrali chyba wszyscy najlepsi dj-e świata. Justice, 2manydjs, Mylo, Paul Oakenfold, Tiesto, Armin van Buuren, Judge Jules, Fatboy Slim, Josh Wink, Darren Emerson, Aphex Twin, Ferry Corsten oraz Paul van Dyk – to tylko niektóre z gwiazd występujących w Turnmills na przestrzeni tych wszystkich lat.

Dyrektorem klubu Turnmills jest Danny Newman. Założył on w 2005 roku wraz z Andrew Mattle (9Lives Events) i Damianem Gelle (Heat Events) agencję Lock N Load Events. To właśnie Lock N Load Events odpowiedzialna jest za organizację letnich festiwali jak: South West Four (London & Cardiff), Get Loaded in the Park (London), Electric Gardens (Kent) oraz Cardiff Calling (Cardiff).

Danny Newman zapowiada, że to jeszcze nie koniec… Czyżby szykował wszystkim fanom Turnmills miłą niespodziankę? Więcej szczegółów zapewne wkrótce!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →