Legendarny wykonawca drum & bass z Ukrainy, Sunchase, wydał pierwszą od 10 lat płytę

News
Sunchase - najlepsza elektronika wprost z Ukrainy

Sunchase powrócił z nowym wydawnictwem. Krążek nosi nazwę Timeline i ukazał się nakładem wytwórni Kashtan Records.

Sunchase – najlepsza elektronika prosto z Ukrainy

Sunchase, czyli Alexander Pavlenko to ukraiński artysta poruszający się w estetyce drum & bass oraz techno. Ten założyciel i współtwórca formacji Static Nitro był na początku XXI wieku jednym z najpopularniejszych producentów w swoim kraju. W 2002 roku zdecydował się na solową karierę, którą rozpoczął od współpracy z łotewską piosenkarką Yana Kay.

Pavlenko z wydawaniem muzyki jako Sunchase wystartował w 2004 roku. Przez lata współpracował z legendarnymi labelami  takimi jak Moving Shadow, Metalheadz i Hospital Record.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

sunchase

Sunchase powraca po dekadzie z nowym materiałem

Teraz artysta powraca po dłuższej przerwie i serwuje nam album Timeline, na który składa się 13 utworów utrzymanych w stylistce drum & bass oraz dubstep. Krążek został wydany w nowej kijowskiej wytwórni Kashtan Records.

W 2010 roku przeniosłem się z Dniepru do Kijowa, co niewątpliwie wpłynęło na brzmienie tej płyty. Często używałem dyktafonu do nagrywania różnych dźwięków, czerpiąc inspirację z natury i jej piękna. Timeline to album z nastrojami i muzycznym odbiciem pewnego ważnego okresu w moim życiu – tłumaczy Pavlenko

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →