Film Flying Lotusa wejdzie do kin?

Lifestyle

Kontrowersyjny "Kuso" w reżyserii Flying Lotusa doczeka się szerszej dystrybucji, ale dobrze się zastanówcie, czy na pewno chcecie go zobaczyć...

Reklama
Wyreżyserowany przez Flying Lotusa film „Kuso” został określony przez The Verge jako „najbardziej obrzydliwy obraz wszech czasów”. Artysta przedstawia w nim wszystkie swoje fobie. Podczas styczniowej premiery na festiwalu Sundance wielu widzów nie wytrwało na sali do końca… Zobaczcie trailer i oceńce sami, czy chcecie zobaczyć „Kuso” w całości:

Kilka dni temu FlyLo poinformował, że film trafi do szerszego grona odbiorców tego lata, również na nośnikach fizycznych. Nie zdradził jednak czy chodzi o wejście „Kuso” do kin, czy też współpracę z którymś z serwisów VoD.
Jednym z powodów, dla których jednak warto czekać na „Kuso” jest ścieżka dźwiękowa, którą przygotowali m.in. sam Flying Lotus, Thundercat, Aphex Twin oraz Kamasi Washington.
Przypominamy, że 20 czerwca Flying Lotus, Thundercat oraz inni artyści z wytwórni Brainfeeder – Dorian Concept i Jameszoo – wystąpią w klubie Progresja w Warszawie. Bilety do nabycia na naszej stronie.
Polub muno.pl na Facebooku: