Flying Lotus ponownie zaskakuje. Dwa nowe single w kolaboracji z Devinem Tracy

fot. Flying Lotus/Facebook
News
Flying Lotus

Założyciel labelu Brainfeeder łączy siły z wschodzącą gwiazdą R&B. Sprawdź efekty spotkania Flying Lotus z Davinem Tracy!

Niespodziewane, podwójne wydanie amerykańskich artystów zawiera kawałki The Room i You Don’t Know. Chilloutowe, klimatyczne utwory są efektem spotkania dwóch, silnych osobowości artystycznych. Weteran, aktywny na scenie od przeszło 15 lat Flying Lotus zaprosił do współpracy stosunkowo nowego dla branży, ale dynamicznie zyskującego coraz większą publiczność Devina Tracy.

Flying Lotus powraca

Podwójny singiel z Danielem Tracy to powrót artysty z Los Angeles do niezależnego nagrywania. Od ostatniego albumu Flying Lotus, Flamangra, minęło już ponad dwa lata. W tym czasie jednak artysta zajmował się wydawaniem muzyki do filmów i seriali. Prawdopodobnie jego najgłośniejszym projektem tego typu był soundtrack do animacji studia Netflix, zatytułowanej Yasuke. Flying Lotus skomponował wówczas aż 26 utworów, we współpracy z takimi artystami i artystkami, jak Thundercat, Niki Randa czy Denzel Curry.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Amerykański artysta i producent jest również autorem muzyki do filmu They call me magic studia Apple+. To on odpowiedzialny jest za główny motyw do dokumentu o profesjonalnym koszykarzu i prezydencie Los Angeles Lakers, Earvinie „Magic” Johnsonnie.

Powrót we współpracy z Danielem Tracy nadszedł jednak w idealnym momencie. Ich dwa kawałki, The Room oraz You Don’t Know stanowią idealny soundtrack do otwarcia lata.

Soundtrack czy album?

Co ciekawe, w tym duecie nie tylko Flying Lotus ma za sobą podkłady do filmów i seriali. Daniel Tracy współpracował również m.in. przy komponowaniu ścieżki dźwiękowej do serialu HBO, I May Destroy You. Tego wyjątkowego artystę mogliście też poznać na jego ubiegłorocznym EP don’t take it personal. W tym roku Daniel Tracy wydał również singiel we współpracy z Dariusem, zatytułowany Ease Your Mind.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →