Koniec sierpnia, za chwilę już znów zima. Dissolve Festival odkrywa kolejne karty

Fot. On Track Agency
News
David Vunk, Dissolve Festival

Nowe nazwiska w line-upie, scena dzienna i uruchomiona sprzedaż biletów jednodniowych. A wszystko na niespełna 2 tygodnie przed inauguracją premierowego festiwalu marki Dissolve. Kto wystąpi u boku dotychczas zaanonsowanych artystów? Ile będą kosztowały bilety na poszczególne dni? Poznajcie szczegóły.

Parafrazując słowa utworu Taco Hemingwaya Następna stacja: „Koniec sierpnia, za chwilę już znów zima” można stwierdzić, że przed nami faktycznie ostatnie dni wakacji. Abstrahując od końca astronomicznego lata datowanego na drugą połowę września, zaplanowana mniejsza ilość wydarzeń outdorowych, daje poważne powody by brać za pewnik zbliżający się koniec lata. Lata pełnego normalności i przedpandemicznych wrażeń. Za głównego kandydata pretendującego do miana najgłośniejszego zamknięcia sezonu wakacyjnego śmiało można uznać Dissolve Festival. Dlaczego?

Dissolve – Aquarius

Dissolve Festival. Mistrz nad mistrze

Zróżnicowany line-up, wyjątkowa lokalizacja i unoszące się w powietrzu doznania sensoryczne w imię zasadach Peace, Love, Unity, Respect. Drugi weekend września nad jeziorem Zegrzyńskim zbliża się wielki krokami, dlatego organizatorzy postanowili odsłonić jedne z ostatnich kart: zapowiedź sceny dziennej i ostatnie ogłoszenie. Do grona 30 wcześniej zapowiedzianych artystów dołączyło „siedmiu wspaniałych” na czele z Davidem Vunkiem. Holender od 30 lat przyprawia o niemały zawrót głowy za sprawą mieszanki electro, italo i rave wpędzając każdego z obecnych na parkiecie w wir niekończących się kroków tanecznych. Powiedzieć, że to wariat jakich mało, to tak, jakby nic nie powiedzieć.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Przeczytaj również: Era Wodnika i festiwal wyższych wartości. Dissolve Festival zbliża się wielkimi krokami

Dissolve Festival

Dissolve Festival. Scena dzienna i nowe bilety

Ogłoszony skład sceny dziennej festiwalu nie pozostawia wątpliwości co do poziomu afterowego klimatu na najwyższym poziomie. Nie oszukujmy się, każdy będzie potrzebował choćby chwilowego zatrzymania, nabrania sił na dalszą część całonocnej przeprawy przez electro-disco-housowego tripa i bezkompromisowe techno dnia drugiego. W sobotnie popołudnie uczestnicy Dissolve Festival usłyszą Kacpę & RaevaLast Robots, Leona, Marcina Krupę oraz Novikę. Nie jest to jednak ostatnie ogłoszenie przygotowane przez organizatorów. Wyczekiwaną przez niektórych i uruchomioną pulę biletów jednodniowych można nabyć w cenie 135 zł m.in za pośrednictwem oficjalnej strony festiwalu www.dissolvefestival.pl. Łapcie, póki gorące!

Dissolve Festival

36 godzin nieustającej muzyki z podziałem na dwa dni dostarczą nam:

Piątek: Błażej Malinowski, Cleric, David Vunk, Eltron, Filip Sonik, Hadone, Kacpa & RaevKaiser, Last Robots & Novika, Legowelt, Leon, Marcin Krupa, Olivia, Ø [Phase]Piotr Bejnar, Roman Flugel, Sienn, T A K A, Trikk, Vi b2b MKO.

Sobota: Agim, Aksamit, DJ Tennis, Franzisca Berns, Inhalt der Nacht, Jennifer CardiniKOD, Ola Teks, Parallx, PAWEL, Penera, Rikhter, Sept, SPFDJ, Young Marco.

Więcej informacji znajdziesz na:
www.dissolvefestival.pl.
Facebook: https://www.facebook.com/dissolvefestival
Instagram: https://www.instagram.com/dissolve_festivalPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →