Selekcja: Kacpa

News

Sprawdzamy przedweekendową selekcję najciekawszych polskich artystów. Tym razem na celowniku Kacpa.

Czego aktualnie słuchasz?

Większość tygodnia poświęcam ostatnio na muzykę kompletnie nieklubową i raczej spokojną. Beach House ‚Depression Cherry’ i Unknown Mortal Orchestra ‚IC-01 Hanoi’ [wracając również do starych albumów] to jedne z częściej słuchanych. Idąc bliżej elektroniki z pewnością wymienię Primal Code, których muzyka ostatnio urzekła mnie najbardziej.

Gdzie grasz w ten weekend?

W ten weekend gram w macierzystym, wrocławskim klubie Ciało, przed wyjątkowym producentem i live-performerem Voiskim, którego zarówno numery jak i występy na żywo, są dla mnie dużą inspiracją. Przygotowuje też na tą okazję mocno zróżnicowanego seta, którego finalnej wersji sam jestem ciekaw. Supportem zajmie się również mój kolektywny ziom Szymon Piotr, a na closing zaprosiliśmy Maćka MKO, którego selekcja zaskakuje mnie przy każdym spotkaniu z nim.

5 utworów, które zawsze masz ze sobąna imprezie?

Grając na imprezach z przeważającą ilością lżejszych odmian elektroniki, jak i na tych mocniejszych, rzadko kiedy jest tak, że zawsze mam ze sobą kilka tych samych tracków. Jednak zdecydowanie mogę podrzucić tu numery, które w ciągu ostatnich miesięcy gościły w moich setach najczęściej.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →