Koncerty wracają do Missouri

News Muzyka Galeria
koncert

Amerykański stan Missouri zezwoli na organizację imprez masowych, w tym koncertów. Otwierane będę też stadiony i muzea.

Koncerty made in USA

Niedawno pisaliśmy o tym, że Hiszpania już w maju przywróci możliwość organizowania imprez i koncertów. Podobną drogę obrało amerykańskie Missouri. Władze stanu ogłosiły, że od poniedziałku, 4 maja, możliwe będzie organizowanie wydarzeń masowych i występów na żywo.

Koncerty i inne rozrywki

Stopniowo otwarte zostaną kina i stadiony.  Będzie można równie ponownie urządzać wesela, stypy, czy chodzić do muzeów. Ilość miejsc dostępnych dla publiczności będzie jednak ograniczona. Władze wezwały również mieszkańców do ostrożności i stosowania się do zaleceń Departamentu Zdrowia. Co ważne, poluzowanie obostrzeń nie dotyczy największych miast Missouri, czyli Kansas City, St. Louis i Springfield.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W fazie pierwszej przygotowanej przez władze przedsiębiorstwa detaliczne nadal będą miały ograniczone możliwości funkcjonowania, jednak te zasady nie dotyczą koncertów, o ile ich organizatorzy będą w stanie zapewnić podczas wydarzeń dystans społeczny – powiedział przedstawiciel Departamentu Zdrowia w Missouri w rozmowie z Billboardem.

Amerykanie pytani o koncerty

Co na to sami Amerykanie? Reuters przeprowadził narodowe sondaże, które wykazały, że zaledwie 27% respondentów wyraziła chęć udania się na koncert, do teatru lub kina, kiedy obostrzenia kwarantanny zostaną zmienione na lżejsze. 32% badanych stwierdziło, że na podobne aktywności pozwoli sobie dopiero wtedy, kiedy na rynek trafi szczepionka zwalczająca koronawirusa.

Missouri


Tymczasem w Polsce… dołączcie do akcji #razemtańczymyrazemwalczymy

Wciąż zachęcamy Was do dołączenia do akcji #razemtańczymyrazemwalczymy i informowania o niej innych. Cieszymy się, iż podjęty przez nas problem został zauważony także przez inne media w Polsce. Wierzymy, iż los branży kulturalno-rozrywkowej może stać się ogólnokrajowym tematem, wymuszającym na władzy zajęcie odpowiedniego stanowiska. Skoro udało nam się zacząć zbliżać do siebie środowisko, ufamy, że zbliżymy się także do celu naszych działań.

Petycja ws. rządowego wsparcia branży kulturalno-rozrywkowej #razemtańczymyrazemwalczymy

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →