INTRO Festival w przyszłym roku w nowej formule

Wydarzenie

Raciborski INTRO Festival cały czas się rozwija, a dowody na to zobaczymy podczas przyszłorocznej edycji. Czym zaskoczą organizatorzy?

„Warto podczas planowania kolejnych podbojów festiwalowych, spośród szerokiej oferty festiwali w Polsce, zatrzymać się na mieście Racibórz i wpisać ten jednodniowy festiwal do kalendarzy MUST BE 2018” – pisaliśmy kilka tygodni temu w relacji z INTRO Festival. To zdanie jest już nieaktualnie. W przyszłym roku będzie trzeba wpisać do kalendarza nie jednodniowy, a dwudniowy festiwal.

Zobacz: Połączenie historii z nowymi technologiam – INTRO Festival 2017 RELACJA

Od przyszłego roku raciborska impreza przechodzi w dwudniowy format, co jest wyraźną oznaką, że projekt ma się dobrze i cały czas się rozwija. Organizator już teraz zapowiada jeszcze lepsze bookingi światowej sławy artystów z kręgu muzyki elektronicznej (dla przypomnienia, w tym roku mogliśmy posłuchać m.in. Kiasmos, Jana Blomqvista czy Roberta Babicza), a Park Zamkowy ma zmienić się w minimiasteczko wszelkiej maści artystów z instalacjami świetlnymi. Ambicje są wielkie – INTRO ma wyznaczać całkiem nową jakość w Polsce. Mocno trzymamy kciuki!
INTRO Festival 2018 odbędzie się w dniach 13 i 14 lipca. Do zobaczenia za rok w Raciborzu!

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →