Nowy sezon imprez z Illegalbreaks – BILETY!

Wydarzenie

Agencja Illegalbreaks zdradza szczegóły na temat nadchodzących imprez z udziałem takich gwiazd jak: Knife Party, Netsky, Borgore, Noisia czy też Modestep!

Ostatni rok był niezwykle pracowity dla agencji Illegalbreaks. To właśnie dzięki niej gościliśmy w Polsce największe gwiazdy z kręgu muzyki drum’n’bass oraz dubstep. W nowym roku agencja nie zwalnia tempa i ogłasza kolejne imprezy z udziałem światowej sławy artystów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

11 lutego w gdańskim CSG wystąpi Knife Party, australijski duet założony przez dwóch członków Pendulum. Nazwę swojego nowego projektu zaczerpnęli od utworu Deftones, pod tym samym tytułem. Knife Party to wybuchowa mieszanka electro, house’u oraz dubstepu.

Tydzień później – 18 lutego – w warszawskim klubie 1500m2 usłyszymy gwiazdę wytwórni Hospital RecordsNetsky. Wraz z młodym Belgiem na scenie pojawi się również MC AD. W ostatni weekend lutego, przed warszawską publicznością w klubie M25 zagra uwielbiany w Polsce król dubstepu – Borgore!

To jednak nie koniec atrakcji od Illegalbreaks! W marcu na cyklu wydarzeń muzycznych Face The Music zagoszczą: Noisia, Modestep, Flux Pavilion & Slum Dogz oraz MS Dynamite, zaś w kwietniu Chase & Status!

Niebawem ogłoszona zostanie również data i pierwsze nazwiska gwiazd drugiej edycji gdańskiego i festival! Więcej informacji na temat nadchodzących imprez oraz bilety znajdziecie oczywiście na Muno.pl.

ZAMÓW BILETY:


Netsky – Essential Mix – 09-10-2010 by acunixx

Love – Borgore by BORGIRL

’Best of 2011′ Mixtape by Modestep

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →