Bassowe zatrzęsienie Polski z okazji 20-lecia labelu Blackout

materiały prasowe via esp-agency.com
Eventpromo
Black Sun Empire

Black Sun Empire, Neonlight i Pythius w Gdańsku! Organizator wydarzenia Illegalbreaks zaprasza na huczne świętowanie 20. urodzin wytwórni Blackout. Sprawdź szczegóły wydarzenia.

Blackout. Jubileusz nad Bałtykiem

Event z okazji 20-lecia jednej z najbardziej szanowanych wytwórni z muzyką basową – Blackout – odbędzie się na słynnym już Techno Balkonie w gdańskiej Hali Olivia. Słynna miejscówka zaprezentuje 27 maja swoje basowe alter ego jako Alter Balkon. Fanom połamanych brzmień nie trzeba szerzej przedstawiać labelu Blackout. Holenderska oficyna to gigant w świecie bass music, którego katalog na przestrzeni 20 lat opiewa na ponad 100 wydawnictw. W Gdańsku zobaczymy aż trzech, legendarnych przedstawicieli słynnej oficyny.

blackout
NEONLIGHT / fot. via facebook.com/neonlightbassmusic

Na Alter Balkonie usłyszymy bliskich współpracowników Blackout, którzy niejedną EP-kę wydali właśnie w tym miejscu. Headlinerem wydaje się być Black Sun Empire – trio producenckie stanowiące kwintesencję mrocznej odmiany drum’n’bass. Od przełomowego momentu w 2000 roku, grupa nieprzerwanie rozwija swój styl i brzmienie, a produkcje muzyczne utwierdzają jej wiodąca pozycję na scenie. Umiejętności didżejskie artystów w połączeniu ze zdolnościami tworzenia inspirującej muzyki, zapewniły im popularność wykraczającą dalece poza granice rodzinnej Holandii. 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Black Sun Empire – Beats for Love 2022

Na epickich urodzinach Blackout wystąpi także Neonlight. Duet zadebiutował na światowej scenie w 2009 roku. Od tego czasu wypracowali swoje własne, indywidualne brzmienie porywając słuchaczy zarówno w klubach jak i festiwalowych scenach na całym świecie. Oprócz swoich oryginalnych produkcji jako Neonlight, są dobrze znani z remiksów dla Noisia, Hybrid Minds, Black Sun Empire, Celldweller, Annix czy State of Mind. Niemiecki duet stał się synonimem wyjątkowego, precyzyjnego Drum&Bass.

Czytaj także: Sam Paganini wystąpi w Polsce. Znamy datę i lokalizację wydarzenia

Na deser pojawi się również postać mocno kojarzona z Blackout – Pythius. Fani z pewnością kojarza go z debiutanckim albumem Descend, który ugruntował pozycję artysty, demonstrując talent w tworzeniu różnorodnych form ciężkich brzmień. Skład uzupełnia dwóch przedstawicieli polskiej sceny D&B – DETOXIC & NOI z kolektywu Breaky Vibes.

BLACKOUT 20 YEARS I GDAŃSK – BILETY

Wejściówki na wydarzenie z okazji 20-lecia wytwórni Blackout z udziałem m.in Black Sun Empire otrzymamy za pośrednictwem portalu Biletomat.pl. Pierwsza pula early birds rozeszła się jak świeże bułeczki. Obecnie w sprzedaży dostępne są wlotki w cenie 69zł.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →