Black Sun Empire w kwietniu wystąpi w Polsce

Eventpromo
Black Sun Empire wystąpi w Sopocie

Dobra nowina dla wszystkich fanów drum'n'bassu! Za 2 miesiące w Sopocie wystąpi jedna z najciekawszych grup reprezentujących ten gatunek - Black Sun Empire.

Black Sun Empire – historia pisana basem

Początki Black Sun Empire sięgają jeszcze wczesnych lat 90. ubiegłego stulecia. Formacja swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w 1993 roku i od tego czasu utrzymuje się na szczycie gatunkowych zestawień.

Choć panowie Milan i Micha Heyboer oraz René Verdultem nie wiązali swojej przyszłości z muzyką drum’n’bass, to właśnie ten kierunek ostatecznie obrali po zapoznaniu się z twórczością takich artystów jak Ed Rush czy Dillinja. Formacja ma na swoim koncie 6 albumów studyjnych, a jej produkcje niejednokrotnie lądowały w topie zestawienia serwisu Beatport. 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Black Sun Empire na Let It Roll 2017

Ciężko jednoznacznie sklasyfikować muzykę Black Sun Empire. Artyści balansują między różnymi gatunkami elektroniki, rdzennie trzymając się drum’n’bassu. Ich muzyka porywa, a nowe produkcje zaskakują publikę na całym świecie. Najlepiej świadczy o tym obecność kolektywu na takich festiwalach jak chociażby Glastonbury.

W Sopocie szykuje się jedno z ciekawszych wydarzeń, zarówno dla fanów gatunku dnb, jak i miłośników szeroko rozumianej elektroniki.

Black Sun Empire – Breach

Black Sun Empire w Sopocie – bilety

Black Sun Empire wystąpi 17 kwietnia w sopockim klubie Sfinks700. Bilety na wydarzenie dostępne są juz dziś na stronie Biletomat.plPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →