Black Sun Empire w kwietniu wystąpi w Polsce

221
Eventpromo
Black Sun Empire wystąpi w Sopocie

Dobra nowina dla wszystkich fanów drum'n'bassu! Za 2 miesiące w Sopocie wystąpi jedna z najciekawszych grup reprezentujących ten gatunek - Black Sun Empire.

Black Sun Empire – historia pisana basem

Początki Black Sun Empire sięgają jeszcze wczesnych lat 90. ubiegłego stulecia. Formacja swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w 1993 roku i od tego czasu utrzymuje się na szczycie gatunkowych zestawień.

Choć panowie Milan i Micha Heyboer oraz René Verdultem nie wiązali swojej przyszłości z muzyką drum’n’bass, to właśnie ten kierunek ostatecznie obrali po zapoznaniu się z twórczością takich artystów jak Ed Rush czy Dillinja. Formacja ma na swoim koncie 6 albumów studyjnych, a jej produkcje niejednokrotnie lądowały w topie zestawienia serwisu Beatport. 

Black Sun Empire na Let It Roll 2017

Ciężko jednoznacznie sklasyfikować muzykę Black Sun Empire. Artyści balansują między różnymi gatunkami elektroniki, rdzennie trzymając się drum’n’bassu. Ich muzyka porywa, a nowe produkcje zaskakują publikę na całym świecie. Najlepiej świadczy o tym obecność kolektywu na takich festiwalach jak chociażby Glastonbury.

W Sopocie szykuje się jedno z ciekawszych wydarzeń, zarówno dla fanów gatunku dnb, jak i miłośników szeroko rozumianej elektroniki.

Black Sun Empire – Breach

Black Sun Empire w Sopocie – bilety

Black Sun Empire wystąpi 17 kwietnia w sopockim klubie Sfinks700. Bilety na wydarzenie dostępne są juz dziś na stronie Biletomat.pl

Black Sun Empire - Sopot, Sfinks700 | 17.04.2020

Biletomat.pl
od 45 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.