Stella Bossi powraca do Polski na dwa występy

fot. Stella Bossi + Kabiur Rahman Riyad / Unsplash
Eventpromo
stella bossi

Po spektakularnych letnich występach na Open'erze i Techno Balkonie oraz podbiciu serc fanów na całym świecie, berlińska didżejka i producentka powraca do Polski na aż dwa występy!

Stella Bossi – trochę viralu, więcej techno

Choć Stella Bossi aktywnie działa na niemieckiej scenie już ponad dekadę, to o berlińskiej didżejce zrobiło się głośno w 2018 roku, kiedy to jej posty na Instagramie, gdzie można było ją zobaczyć tańczącą w restauracyjnej kuchni, na dworcu kolejowym, czy na blacie z zamrażarką w sklepie spożywczym, stały się viralami.

Ukryta za ciemnymi okularami Stella, chroni oczy uszkodzone życiem klubowym, ma za to o wiele lepszy słuch.
Artystka znana ze swoich występów w takich klubach jak KitKat czy Berghain, prowokuje nowymi brzmieniami i tworzy zupełnie świeże oblicze gatunku – stała się również inspiracją dla wschodzącej generacji muzyki techno pod każdym względem – od mody, przez image, po muzykę.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wśród jej fanów znajdują się gwiazdy sceny jak np. Pan-Pot, Fisher, Stefan Bodzin czy Claptone. W dobie pandemii założyła własną oficynę The Beat Must Fuck, gdzie wydaje własną muzykę. Gdy nastał koniec lockdownu artystka ruszyła w świat, wywołując sensację zarówno na klubowych, jak i festiwalowych scenach.

Stella Bossi – Molly For Breakfast (Official Visualizer)

Stella Bossi w Polsce – bilety

W środę 7 czerwca (spokojnie, to dzień przed Bożym Ciałem, więc nie musicie brać urlopu!) Stella Bossi wystąpi po raz pierwszy przed warszawską publicznością, a będzie mieć to miejsce w Pradze Centrum. Dwa dni później, w piatek 9 czerwca, artystka ponownie zagra na gdańskim Techno Balkonie w Hali Olivia. Bilety na te imprezy możecie nabyć u naszych przyjaciół z Biletomat.pl już od 69 zł.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →