Sam Paganini wystąpi w Polsce. Znamy datę i lokalizację wydarzenia

fot. materiały prasowe
Eventpromo
Sam Paganini

Fani włoskiego DJ-a i producenta nie musieli zbyt długo czekać na kolejną zapowiedź imprezy z jego udziałem. Sam Paganini wraca do Polski - tym razem usłyszymy go 20 maja na imprezie Techno Balkon w gdańskiej Hali Olivia. Sprawdź szczegóły wydarzenia.

Sam Paganini. 30 lat na scenie

Techno Balkon zaprasza na jeden z techno highlightów tego roku. We współpracy z illegalbreaks organizatorzy zapraszają na kolejne spotkanie z włoskim mistrzem techno Samem Paganini. Impreza odbędzie się 20 maja w holu gdańskiej hali Olivia. Powstały w 1970 roku obiekt widowiskowo-sportowy dysponuje ogromną przestrzenią, mogącą pomieścić ponad 5 tysięcy ludzi. Po ostatnim sukcesie imprezy z Paganinim w stołecznej Pradze Centrum wszystko wskazuje na to, że i tym razem event zostanie całkowicie wyprzedany.

Sam Paganini
via facebook.com/SamPaganiniOfficial

Sam Paganini to postać, która na przestrzeni ostatnich ponad 20 lat działalności trwale zapisała się na kartach historii muzyki klubowej. Włoski producent na swoim koncie ma już wydawnictwa w takich labelach jak Plus 8, Cocoon czy Drumcode. Te nazwy mówią same za siebie. Planując spotkać się na żywi z włochem prawdopodobnie trafimy na jeden z najlepszych festiwali bądź klub na świecie. Paganini regularnie odwiedza takie marki jak Tomorrowland, Loveland, Neopop, Fabric, Blitz czy Sub Club.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Legenda wzięta na warsztat. Jak brzmi „Rave” Sama Paganiniego w rękach Adama Beyera?

Jego produkcje w płynny sposób łączą włoską elegancję z surowością brzmień techno, co czyni go jednym z najciekawszych artystów na scenie. Wypracowane na przestrzeni lat oryginalny styl i nietuzinkowe podejście do gatunku to wizytówka włoskiego artysty. Lata doświadczeń i świetne wyczucie muzyczne stawiają go w ścisłej czołówce, co potwierdzają chociażby cyferki na Beatporcie.

Sam Paganini | Tomorrowland Belgium 2019

Techno Balkon z Samem Paganini – bilety

Sam Paganini wystąpi 20 maja na imprezie Techno Balkon w gdańskiej hali Olivia. I to w jakiej formule! Artysta zaprezentuje nam trwający kilka godzin set, co gwarantuje sporą porcję emocjonalnej muzyki. Sprzedaż biletów rusza od 3 lutego za pośrednictwem portalu Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →