Shlømo wraca do Polski. Znamy datę i lokalizację wydarzenia

via facebook.com/shlomotaapion
Eventpromo
Shlomo gwiazdą sylwestra w tamie

Powiększająca się rzesza fanów Shlømo w naszym kraju doczekała się kolejnej wizyty czołowego DJ-a i producenta kojarzonego z nowoczesnym techno. Tym razem francuza usłyszymy 7 lipca na imprezie Techno Balkon w gdańskiej Hali Olivia. Sprawdź szczegóły wydarzenia.

Shlømo. Definicja współczesnego rave’u

Shlømo jest dzisiaj cenionym DJ-em na całym świecie, twórcą idącym własnymi ścieżkami, mający potrzebę i misję dzielenia się z ludźmi nowymi, zaskakującymi brzmieniami. Reprezentuje równowagę między mistrzowskim warsztatem, znakomitą selekcją oraz odwagą i kreatywnością w budowaniu setów. Występy Francuza za każdym są szeroko komentowane, co tylko potwierdza jego wyjątkowość i kroczenie własną drogą. Pomimo wielu występów w naszym kraju zapotrzebowanie na występ tego artysty wydaje się nie gasnąć.

Shlømo
via facebook.com/shlomotaapion

Shaun Baron-Carvais od swoich pierwszych aktywności na paryskiej scenie klubowej z rzędu stał się jednym z najciekawszych młodych producentów współtworzących nową falę francuskiego techno. Działania Shlømo doceniły największe wytwórnie pokroju Delsin czy Wolfskull, ale to oficyna Taapion, której jest założycielem, najlepiej definiuje jego muzykę.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Shlømo | Boiler Room x Bónusz Festival

Techno Balkon zaprasza 7 lipca na jeden z techno highlightów letniego sezonu w naszym kraju. We współpracy z illegallbreaks gdańską hale Olivia odwiedzi Shlømo. Na więcej szczegółów dotyczących wydarzenia musimy póki co poczekać. Bilety już wkrótce będą do nabycia u naszych przyjaciół z Biletomat.pl. Poinformujemy Was jako pierwszych, gdy tylko ruszy sprzedaż!

Shlømo to raver z krwi i kości, crème de la crème francuskiej sceny techno i Viper Diva w jednym. Trudno wyobrazić sobie Techno Balkon 2023 bez jego udziału. Shlømo w rave odsłonie czuje się jak ryba w wodzie, a Gdańsk potrafi docenić dobrą rybkę

– organizatorzy

Wydarzenia Techno Balkon / illegalbreaks w Hali Olivia

20.05 SAM PAGANINI
26.05 ANXHELA, SEPT
27.05 BLACKOUT 20 YEARS
09.06 STELLA BOSSI
24.06 CRISTOBAL PESCE
07.07 SHLØMO
15.07 SARA LANDRYPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →