Cristobal Pesce przybędzie do Polski

fot. Cristobal Pesce / Facebook
Eventpromo
christobal

W czerwcu w Polsce wystąpi wyjątkowy gość, który do kraju nad Wisłą przybędzie dosłownie z drugiego końca świata - młodziutki chilijski didżej i producent Cristobal Pesce, który ostatnio narobił niebywałego zamieszania w sieci.

Cristobal Pesce – nowa twarz sceny

Wobec postaci Cristobala Pesce nie da się przejść obojętnie. Ten niebywale energiczny i ekspresyjny w swoich setach chłopak wywołał sensację zarówno swoim wizerunkiem, jak i dynamiczną, eklektyczną selekcją, gdzie usłyszymy zarówno techno, psy trance, hardcore oraz trance. Filmiki z jego setów stały się viralami w sieci.

Cristobal Pesce – Atomic (Techno/Psytrance) DJ Set 4K

Choć były youtuber zadebiutował jako producent dopiero w 2021 roku, dzięki kawałkom La velocidad del sonido, Psycho, Make Me Explode i Destroy, szybko zdobył popularność i uznanie zarówno w Chile, jak i innych krajach Ameryki Południowej. W tym roku przybywa podbić Europę, w tym Polskę, gdzie wystąpi w czerwcu w waraszawskim klubie Praga Centrum, oraz kolejnego dnia na Techno Balkonie w Gdańsku!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Cristobal Pesce – Damage

Moje dwie ostatnie produkcje były najbliższe temu, co chcę przekazać jako artysta. Czuję, że z każdą piosenką, którą tworzę, zbliżam się do mojej esencji i mojego brzmienia – mówi Cristobal Pesce

Techno Balkon z Christobalem Pesce – bilety

Choć do imprez pozostało jeszcze dużo czasu (23 oraz 24 czerwca), tak pierwsza pula na czerwcowy Techno Balkon w gdańskiej Hali Olivia została wyprzedana! Druga pula wejściówek na gdańskie wydarzenie jest dostępna do wyczerpnia zapasów w cenie 59 zł możecie nabyć na stronie Biletomat.pl. Dzień wcześniej Cristobal Pesce wystąpi w warszawskim klubie Praga Centrum – bilety na to wydarzenie również możecie nabyć wyłącznie u naszych przyjaciół z Biletomat.

Nie zwlekajcie z zakupem!


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →