KAS:ST we wrześniu ponownie w Polsce

fot. materiały prasowe
Eventpromo
KAS:ST we wrześniu ponownie w Polsce

Ekipa Illegalbreaks zaprasza Was już 2 września do gdańskiej Hali Olivia, gdzie przybędzie doskonale znany polskiej publiczności francuski duet techno - KAS:ST. Tego nie można przegapić!

KAS:ST – w głąb paryskiej nocy

Patrząc z perspektywy ostatnich lat, to duet Carola Herse’a oraz Manuela Sène’a stał się jednym z najważniejszych innowatorów współczesnej sceny techno. Bez wątpienia KAS:ST to jeden z tych świeżych projektów muzycznych, który wpłynął zarówno na scenę bardziej undergroundową (HATE), jak i popularną, melodyczną, jak chociażby Afterlife. To oni dzięki swoim hipnotycznym, atmosferycznym, ale również mrocznym i eklektycznym brzmieniom stali się jedną z wizytówek nowego francuskiego i paryskiego brzmienia. Na swoim koncie mają mnóstwo świetnie przyjętych wydawnictw – dwa albumy Road To Nowhere i A Magic World oraz kilka EP-ek.

KAS:ST – Hell On Earth

Jako ciekawostkę możemy dodać, że Manuel Sène przed rozpoczęciem kariery muzycznej był… profesjonalnym piłkarzem!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

KAS:ST w Gdańsku – bilety

Bilety na wyjątkowy występ KAS:ST, który odbędzie się 2 września w gdańskiej Hali Olivia, w ramach cyklu Techno Balkon możecie nabyć na stronie Biletomat.

KAS:ST – Insomnia


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →