M25

M25
Miasto:
Warszawa
Adres:
ul. Mińska 25
Email:
Adres www:
http://www.m25.waw.pl/

M25 to duża  przestrzeń zainspirowana klimatem topowych berlińskich klubów. M25 to najlepszy sound system w mieście, zaprojektowany przez znaną brytyjską firmę “Ohm”, która nagłaśnia najlepsze kluby w Londynie, Berlinie, Nowym Jorku i w wielu innych muzycznych stolicach świata.

Poziom górny to jednolity dance floor z opcją didżejki  w zakratowanym kokonie nad głowami imprezowiczów. Tu zazwyczaj odbywa się główna część imprezy. Na poziomie dolnym odnaleźć można wiele interesujących zakamarków i pomieszczeń w tym jedno wyposażone w bujane, podwieszone na łańcuchach sześciosobowe łoże. Dół wyposażony jest również w oddzielny sound system i stanowisko didżejskie. Dwa bary usytuowane są na obu poziomach.

Obok klubu znajduje się obszerny parking dla uczestników imprez, będący cały czas pod nadzorem ochrony. W sezonie letnim M25 otwiera również ogródek.

Klub proponuje głównie imprezy electro i minimal z udziałem zagranicznych gwiazd sceny klubowej. Występowali u nas między innymi tak znani didżeje jak Hacker, Bill Youngman, Tim Exile, Justin Berkovi, Tobiasz Schmidt i wielu innych.

Oprócz imprez didżejskich w M25 odbywają się też wernisaże, spektakle teatralne, koncerty i imprezy firmowe.

Klub M25
ul. Mińska 25, Warszawa
www.m25.waw.pl
www.myspace.com/m25club
www.mojageneracja.pl/m25

kontakty:
promocja – 603233928
wynajem przestrzeni – 602721639
booking artystów – 603233928